Про нас

     “Смак Пригод” – це команда абсолютних фанатів туризму, які прагнуть зробити незабутній відпочинок доступним кожному, і завжди радо допоможемо  відправитися у подорож Вашої мрії. Ми пропонуємо широкий асортимент мандрівок, що розкривають туристичний потенціал України, та курортів за рубежем, готельна база яких постійно оновлюється, а якість відпочинку невпинно покращується. Відкрийте для себе калейдоскоп яскравих емоцій, динамічних подій, романтики, палітри смаків і неповторних вражень із “Смак Пригод”!

 

Електронне зображення награди_Лідер галузі 2019_UA_для рекламних матеріалів та маркування упаковки та товарів

 “Смак Пригод” – Лідер року 2018-2019 у сфері туризму.

За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу нашу компанію “Смак Пригод” визнано одним з найефективніших підприємств України у своїй галузі, а підтвердженням високого статусу, надійності й ефективності ведення бізнесу стала престижні нагороди: «Лідер року 2018» та “Лідер галузі 2019 р.” .
Як і кожне значне досягнення, ця почесна нагорода стала можливою завдяки наполегливій роботі нашого колективу й управлінським якостям керівництва, а ще — втіленням ідеї, котра знайшла відгук серед наших туристів і партнерів, адже будь-який бізнес неможливий без розуміння свого кола споживачів та їхніх потреб.

Звісно, Результати блискучого втілення ідеї — завжди на видноті й часто вражають своєю простотою, проте за лаштунками стороннього погляду залишаються дні й роки кропіткої праці й зусиль кожного працівника. Величезне значення для нас мають ті принципи роботи, котрі допомагають колективу долати труднощі на шляху до очікуваного результату, а це:

 • відповідальність,
 • організованість,
 • швидкість,
 • креативність,
 • індивідуальний підхід,
 • задоволення потреб наших туристів.

 

На сьогодні наша фірма пропонує туристам такі послуги:

 

 • авторські тури по Україні та більше як 10 країн світу,
 • збірні екскурсійні тури по Україні та за кордон,
 • корпоративні  та шкільні тури по Україні та за кордон,
 • тури для випусників,
 • відпочинок на морі

 

Рушійною силою у досягненні успіху є наш колектив, а це 3 менеджера з туризму, та більше 2 десятків гідів супроводу туристичних груп. Ми цінуємо своїх працівників й докладаємо максимум зусиль для того, щоб кожен був задоволений своєю роботою, міг постійно розвиватися. Для цього ми проводимо тренінги та семінари для підвищення рівня кваліфікації своїх гідів, а також наші менеджери постійно приймають участь у рекламно-інформаційних турах, щоб мати найактуальнішу інформацію про ваші улюблені готелі та курорти.

 

Наша команда
Володимир Десятник
Володимир Десятник

Експерт з яскравих вражень та захоплюючих подорожей, засновник туристичної фірми “Смак Пригод“.

Мені подобаються активні подорожі, сповнені пригодами та несподіванками. Саме такі мандрівки дарують приємні емоції, змінюють і розкривають людей та розширюють горизонти наших можливостей. Проект “Смак Пригод” створений для того, щоб ви змогли зануритися у світ цікавих подорожей!

Досвід роботи: 11 років в туризмі! Подорожував багатьма країнами, зокрема: Тайланд, ОАЕ, Єгипет, Туреччина, Грузія, Греція тощо. Організовую і супроводжую авторські тури цікавими куточками нашої країни та світу.

 

Андрій Пилипюк
Андрій Пилипюк
Travel – експерт! Гід , супроводжуючий Україною (Карпати, Крим), Грузія, Ісландія, Кавказ та Балкани!
Туризмом і спортивними походами почав займатися зі шкільних років. Спочатку це було просто дозвілля, а згодом – стиль життя. Сьогодні важко уявити себе без активного способу життя на природі.
Досвід роботи гідом: 7 років. Пробіг гірський ультрамарафон в Карпатах на 100км за 21 годину. Брав участь більше як в 20 марафонах, а також у сходженні на гору Казбек (5033м), експедиція у найглибшу печеру світу Крубера (-2 196м).
Олеся Дишко
Олеся Дишко

Travel – експерт! Гід, супроводжуючий, кандидат педагогічних наук, доцент. 

Ми живемо в дивовижному світі, який поступово відкриває нам свої таємниці, однак й лишає багато незвіданого. Кожна подорож збагачує моє уявлення про світ, а іноді навіть змінює його. Подорожую для того, щоб насолодитися красотами світу.

Досвід роботи гідом: 6 роки. Спеціалізація: Західна та Центральна Україна, Білорусь, Польща

Олександр Саковець
Олександр Саковець
Travel – експерт! Гід , супроводжуючий Україною (Карпати, Волинь, Західна й Центральна Україна) Білорусь!
Нові ідеї, думки, безцінні моменти, пізнання та підкорення, перш за все, самого себе, дещо інший погляд на життя – ось ваші багатства, які можуть дати вам подорожі. Мандрівка є свого роду ковтком свіжості і натхнення для нових починань. Вивчаю й насолоджуюсь світом і допомагаю в цьому іншим. Адже життя вимірюється не кількістю днів, які прожив, а кількістю днів, коли перехоплювало подих. І пам’ятайте: наскільки ви любите життя, настільки воно відповідає вам взаємністю.
Досвід роботи гідом  2 роки. Подорожі Італією, Угорщиною, Хорватією.
Досягнення: спортивні та аматорські походи по Українських Карпатах.
Бронювання туру

  ×