Різдвяний Львів

Вартість поїздки: 650 грн (з 1 людини)
25 грудня
Кількість вільних місць: 19

Різдвяний Львів – це мандрівка до яскравого міста, де в повітрі вже відчувається свято. Цікаві різдвяні історії, ялинка, ярмарка, смачні напої та страви створять для вас миті казкового зимового настрою.

06:00 – виїзд з Луцька у тур Різдвяний Львів.

 • Ознайомлення з центральною частиною старого міста. ЛЬВІВ – це місто-музей під відкритим небом, де кожна вуличка є живою легендою, що прикрашає сучасність. Площа Ринок – це особливе місце. З давніх-давен тут вирішувались найважливіші питання та долі людей.
 • Екскурсія старою частиною міста. Ми побачимо пам’ятник ренесансної архітектури – Успенську церкву, ансамбль Вірменського та Єврейського кварталів, міський та Королівський арсенал, комплекс монастиря бернардинів. Відвідаємо першу залу музей Аптеки. Замилуємося Львівським театром опери та балету ім. Соломії Крушельницької.  Це унікальна пам’ятка архітектури кін. ХІХ ст., яка входить до переліку найгарніших театрів Європи, пам’ятники українському та польському геніям Тарасу Шевченку та Адаму Міцкевичу, львівську “статую свободи”, греко-католицьку церкву Преображення Господнього, Італійський дворик, Дім Легенд, Кавову копальню та ін.
 • Завітаємо до «Шоколадої крамниці». Львів здавна славився своїми кав’ярня та кондитерськими. Тому особливо приємно було доторкнутися до історії та традицій – потрапити в один з кращих шоколадних магазинів України. Тут Ви зможете зануритися в атмосферу шоколадної фантазії і спробувати все на смак.
 • А як же пиво? В обідню пору у нас запланована екскурсія до “Львіварні”. Так, по сучасному, називають у Львові інтерактивний музей пивоваріння та сучасний арт-центр, де відбуваються виставки, концерти та різноманітні культурні події. Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен з  відвідувачів може відчути себе справжнім пивоваром, «доторкнутися» до історії пива та «зазирнути» в процес пивоваріння. Для всіх бажаючих є чудова нагода  продегустувати 12 видів кегового пива.
  Ну і на завершення нашої мандрівки ми зануримося у передноворічну атмосферу старого міста відвідавши різдвяну ярмарку, прикупивши безліч різноманітних смаколиків!
 • Відвідування одного з тематичних кафе чи ресторанів міста!

Повернення додому!

Наші фішки:

 • супровід професійним travel-гідом;
 • екскурсії в супроводі місцевого Львівського гіда.
 • авторська програма, що передбачає максимум вражень, та комфортний відпочинок;
 • у нас весела, дружня компанія 🙂

У вартість включено:

Додаткові витрати:

 • харчування
 • вхідні квитки

Ще більше турів тут:

f_ rizdvo_cf max hXcHf VERONAADVENTALPETOURIZLETIzima@shutterx DIM_e QBAacMF qjutx
Оберіть місце
X вільне місце
X попередня бронь
проплачена бронь
Бронювання туру

  ×