Закарпатське турне: квітуча сакура

Вартість поїздки: 1800 грн (з 1 людини)
16-18 квітня
Кількість вільних місць: 16
День 1.

05:00 – виїзд з Луцька.
– Палац Шенборнів.
Шенборни – давня австрійська династія, багато представників з якої належали до римо-католицького духовенства. Історія казкового палацу розпочинається із звичайного дерев’яного мисливського будиночка. Адже, граф Карл був затятим мисливцем і любив влаштовувати з цього заняття справжнє свято. Дійству таких розмахів було затісно у невеликому дерев’яному будинку. Тож у перших роках ХХ століття на його місці постає мурований замок.

– екскурсія Мукачевом.
Мукачево – неймовірне місто, із дивовжною історією. Найбільш відоме завдяки легендарному замку, який вистояв перед численними облогами та був цитаделлю повстань. Проте, у Мукачеві розташовано безліч й інших захоплюючих пам’ятків історії, на які варто зосередити увагу.

– Мукачівський Замок.
Замок Паланок – унікальний зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, з поєднанням різних стилів. Одна з найдавніших українських фортець, мури якої приховують безліч загадок і таємниць.

Поселення у готель, вільний час.

День 2.

08:00 – сніданок.

– модерн кафе Деца у нотаря
Корчма працює уже вісімнадцятий рік. За цей час вона стала без перебільшення культовим місцем. Тут відбуваються концерти і фестивалі. Основною концепцією закладу є живий закарпатський гумор змішаний з пропагандою вживання алкоголю.

– екскурсія по Ужгородському замку
Найціннішим експонатом Закарпатського краєзнавчого музею безсумнівно є Ужгородський замок ХV-XVІІІ ст., який є найдревнішою і найціннішою історико-архітектурною будовою міста Ужгорода.

– екскурсія по Ужгороду
Це місто – майже Карпати, на горизонті уже видніються гори. Ужгород найвіддаленіше від центру України, проте найзатишніше, найатмосферніше та найтихіше. Та особливість Ужгороду у квітні – це те, що місто перетворюється на справжній райський сад, адже починає цвісти екзотична японська вишня − сакура. В Ужгороді розташована найбільша в Європі Алея сакур. Ці дерева ростуть лише в Японії, кількох штатах Америки та на Закарпатті. Щороку, щоб побачити красиве природне явище, в Ужгород з’їжджаються тисячі туристів. Пік цвітіння, коли гілки сакури вкриваються пишними рожевими квітами − неймовірно захоплююче явище.

– монастирська сироварня
Традиції сироваріння на Закарпатті мають багатовікову історію. Монастирська сироварня спеціалізується на виробництві різних видів сиру з овечого та коров’ячого молока за найкращими традиціями закарпатського сироробства. Дегустація сирів не залишить байдужими навіть найприскіпливіших гурманів.

Повернення в готель.

День 3.

08:00 – сніданок, звільнення номерів.

– термальні басейни Косино.
“Косино” – це сучасний оздоровчо-рекреаційний комплекс для всієї родини, розташований серед 200-річного дубового гаю мальовничої Берегівщини. Відчути ефект цілющих властивостей підземних вод Ви зможете у семи різних басейнах з термальними та прісними водами. “Косино” – найкращий варіант поєднання приємного з корисним.

Угорська кухня
У Вас буде можливість скуштувати смачнющих угорських національних страв: боб-гуляш, печені лоці, пікницю, банош, та надзвичайно смачний, приготований на відкритому вогні – бограч.

Дегустація 12-14 видів вин у підвальчику місцевого винороба.
В самому виноробному центрі Закарпаття ми продегустуємо  вина у затишному погребку місцевого винороба. Спочатку нас чекає екскурсія від професійного сомельє, де ви дізнаєтеся чому Закарпатські вина такі смачні. А потім – будемо дегустувати різні вина та смаколики до них, щоб обрати найкращі та привести їх додому в якості подарунка.

Повернення додому.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • діти до 6 років безкош. (без місця в автобусі та ліжко-місця в готелі)
 • діти від 6 до 12 років знижка 20%
 • супровід професійним travel-гідом;
 • авторська програма, що передбачає максимум вражень, та комфортний відпочинок;
 • зручне місцепроживання відносно туристичних об’єктів;
 • вечірні факультативні розважальні програми;
 • у нас весела, дружня компанія 🙂

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

 • транспортно-екскурсійне обслуговування;
 • проживання у готелі або котеджі, при 2-ох, 3-ох містному розміщенні зі зручностями в номері;
 • супровід гідом компанії;
 • дегустація 12-14 видів вин.
 • страхування;
 • гарний настрій 🙂

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ:

 • харчування (60 грн – сніданок, 80 грн – обід, 100 грн – вечеря);
 • вхідні квитки (палац Шенбрун – 10 грн діти/15 грн дорослі, замок Паланок – 20 грн діти/ 50  грн дорослі, Ужгородський замок 25 грн діти/ 50 грн дорослі, Косино 3 години – діти зростом до 150 см безкоштовно / 450 грн дорослі );
 • факультативні екскурсії.
CBWJXvWAAAhQkb о щ Beautiful Nature Screensaver . г dbadfc лз щз
Оберіть місце
Бронювання туру

×