Тунель Кохання, Острог, Межирицький монастир
Кількість вільних місць: 16
День 1.

Тунель Кохання. 

Ботанічний феномен — «живий» зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев та кущів. Сплітаючись між собою гілками і листям, вони виглядають наче тунель точної арочної форми.

Стародавній Острог – одне з найбільш цікавих малих міст нашої країни.  Перша  згадкаа про місто у 1100 році . Протягом XIV – XVII століть місто було резиденцією роду князів Острозьких.  Туди обов’язково треба потрапити, аби побачити величний замок, Острозьку академію, старовинні храми і насолодитися затишком цього містечка.

Острозька академія займає особливе місце серед вищих навчальних закладів України – це перший вищий навчальний заклад у Східній Європі.

В Острозькому культурному осередку разом з академією виникло найпотужніше тогочасне видавництво — кирилична друкарня Івана Федорова. Тут побачили світ греко-слов’янський “Буквар” — перший український підручник та перша друкована повна слов’яномовна Острозька Біблія.

Замок князів Острозьких. Замковий комплекс був зведений в XIV столітті на місці давньоруського городища. Замок розташований на відносно невеликому овальному майданчику на пагорбі. Колись замок був оточений глибоким ровом, наповненим водою.  Башти служили оборонною системою для замку.  В ансамбль замку входять сьогодні чотири основних будівлі: Мурована вежа, Кругла Вежа, Богоявленська церква-фортеця і Надбрамна башта (з 1905 року — дзвіниця).

Свято-Троїцький Межиріцький монастир. Історія кожного святого місця неповторна. Це стосуються і Свято-Троїцького Межиріцького монастиря, який розташований у с. Межиріч, неподалік від славнозвісного міста Острога.

За ставком на високому пагорбі, що був насипаний вручну, видніються стіни монастиря-фортеці. Точної дати заснування цього оборонного кляштору історія не зберегла. Однак відомо, що Свято-Троїцький чоловічий монастир був заснований монахами Києво-Печерської лаври і вперше згадується у літописах ХІІІ ст.

Наші переваги:

  • супровід професійним travel-гідом;
  • авторська програма, що передбачає максимум вражень та комфортний відпочинок;
  • у нас весела, дружня компанія 🙂

У вартість включено:

  • екскурсійне обслуговування;
  • гарний настрій 🙂
images () загружено () images () ostrogprint загружено () Відпочинок tonnellubvimin _x_ostrog_pam DSCx
Оберіть місце
Бронювання туру

×