Таємнича Чорногора

Вартість поїздки: 1300 грн (з 1 людини)
17-19 липня
Кількість вільних місць: 9
День 1.

Луцьк – Ворохта – турбаза Заросляк – полонина Пожижевська – озеро Несамовите (1750 м). Доїзд та підйом до першої ночівлі.

Пройдемо – 7 км. Набір висоти – 480 м.

Зранку о 4:30 год ранку в п’ятницю, замовленим транспортом виїжджаємо з Луцька в напрямку Карпат. В дорозі робимо зупинку на сніданок. Поступово знайомимось та звикаємо до компанії, адже разом нам мандрувати три дні;) Близько 11 год приїжджаємо до т/б “Заросляк”, що розташувалась на висоті 1270 м недалечко від смт Ворохта. Звідси ми і розпочнемо пішохідну частину мандрівки. Сьогодні нас чекає 7 км пологої стежки і підйом до Несамовитого. Кемпінг біля озера буде місцем нашої ночівлі на найближчі два дні. Розбиваємо табір та досліджуємо місцевість:) Разом готуємо вечерю, теревенимо й відпочиваємо, адже вже завтра – зустріч з трьома двохтисячниками)

День 2.

Озеро Несамовите – гора Гутин-Томнатик (2016 м) – озеро Бребенескул (1801 м)

Пройдемо 12 км. Набір/скид висоти 285/285 м.

Зранку снідаємо й сьогодні ми ще НЕ збираємо наш табір. Це дасть можливість більше насолодитися початком дня в горах, і за бажанням зустріти світанок, тут для цього – ідеальне місце) Цього дня нас чекає вихід на хребет і радіальний маршрут (без рюкзаків і спорядження) до серця Чорногори – найвисокогірнішого озера, трьох вершин 2000+ м, що розташувались поряд і таємничого місця – г. Шпиці. З собою несемо лиш обід і водичку. Після виконаної програми другого дня підвечір повертаємось до нашого табору біля озера і готуємо вечерю.

День 3.

Озеро Несамовите – траверс гори Туркул (1931 м) – гора Брескул (1911 м) – гора Говерла (2061 м) – турбаза Заросляк

Пройдемо 9 км. Набір/скид висоти 311/790 м.

Спостерігаємо за світанком і смачно снідаємо. Сьогодні збираємо наш табір і виходимо на маршрут в напрямку Говерли. Траверсуємо необов’язкові проміжні вершини на шляху до найвищої точки України і невтомно кайфуємо від краєвидів довкола. Ця частина походу – найкраща, адже рухаємось по рівненькому хребту з панорамою всієї Чорногори – попереду Говерла з Петросом, позаду вчорашні двохтисячники з Попом Іваном. Шлях до нашої цілі від озера – 6 км, тому цілком вірогідно, що пообідаємо ми на вершині з крутими груповими фото:) Спускаємось синім маршрутом до знайомого нам місця – нашої турбази. Приблизно о 16 год фінішуємо й відправляємось додому, обмінюючись сотнями знімків й масою вражень;)

Маршрут: Луцьк – смт. Ворохта – т/б Заросляк – оз. Несамовите (1750 м) – г. Гутин-Томнатик (2016 м) – оз. Бребенескул (1801 м) – г. Ребра (2001 м) – г. Шпиці (1863 м) – г. Брескул (1911 м) – г. Говерла (2061 м) – т/б Заросляк – Луцьк

Кілометраж: 28 км.

Складність: середня.

Тривалість: 3 дні.

Дата: 17-19 липня 2020.

Трьохденний маршрут найкрасивішою Чорногірського хребта – прекрасна можливість побачити багато за відносно невеликий проміжок часу, адже у програмі два льодовикові високогірні озера Несамовите і Бребенескул, легкі і комфортні підйоми на три велетні Українських Карпат – вершини Ребри (2001 м), Гутин-Томнатика (2016 м) і Бребенескула (2035 м), містичні й таємничі схили г. Шпиці (1963 м), що являють собою вертикальні скелясті утворення, висотою до 50 м. У третій день походу з південно-східної сторони по основному хребту зробимо сходження на красуню-Говерлу – найвищу вершину Українських Карпат. При спуску до турбази зможемо насолодитись красою Прутського водоспаду, що утворився на вертикальному уступі у самих верхів’ях річки Прут. У перший день маршрут розпочнемо з висоти 1270 м з турбази Заросляк, звідки починається декілька туристичних маршрутів. Тому загальний набір висоти не перевищить 500 м в перший день з пологим підйомом.

Вартість – 1300 грн.

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

 • повноцінне харчування (окрім сніданку першого й вечері третього днів);
 • супровід кваліфікованого гіда-провідника;
 • вхід у національний природний парк;
 • медична страховка;
 • реєстрація у рятувальних службах;
 • групова аптечка;
 • газові балони, пальники і кухонне обладнання;
 • фотосупровід;
 • сертифікат проходження маршруту;
 • консультації й допомога при підготовці до туру;
 • незабутні враження й приємні сюрпризи.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

 • особисте спорядження (рюкзак, карімат, місце в наметі – все можна взяти в оренду, щоб Вас це не зупиняло, з цього приводу теж пишіть, допоможемо);
 • харчування поза програмою;
 • проїзд у дві сторони (вирішується й узгоджується з групою за декілька днів до старту і залежить від кількості людей в групі, орієнтовно 600-800 грн у дві сторони). При запуску залізниці вартість буде уточнюватись.

Похідне харчування

У поході їсти будемо все те, що несемо з собою. Зазвичай похідний раціон туриста складають каші, м’ясо, сало, сир, ковбаса, сухофрукти, солодощі, свіжі овочі, супи, чай. В сезон в горах їжа росте під ногами в буквальному сенсі: чорниця, суниця, малина, гриби. Цими запасами підкріпляємось, коли є можливість. Чай з карпатських трав (чорничник, чебрець, м’ята, суничник) відновлює організм. За умови проходження маршруту через полонини будемо смакувати свіжим гуцульським сиром. Із стандартним похідним меню можна ознайомитись, перейшовши за посиланням. Точно те, що будемо їсти впродовж походу, узгоджуємо з групою за декілька днів до старту в приватному чаті.

Важливо!

🔵 Похід Карпатами вимагає достатньої фізичної підготовки, мінімального досвіду походів та пристосування до похідного життя.

🔵 З собою рекомендуємо мати близько 800-900 грн, на проїзд, сувенір й харчування поза програмою.

🔵 З орендою спорядження (трекінгові палки, спальний мішок, місце в наметі, карімат, бахіли) й ретельною підготовкою до походу з радістю допоможемо. Лише напишіть, з чим потрібна допомога. Зі списком необхідних речей можете ознайомитися, перейшовши за посиланням.

🔵 Інструктор може вносити зміни в маршрут на свій розсуд в залежності від погодних умов, фізичного стану учасників та інших факторів. Рішення інструктора обговоренню не підлягають.

🔵 Для підтвердження участі в поході необхідно внести передоплату в сумі 600 грн (можна особисто, можна на картку). Решту оплати за тур – не пізніше, ніж за 2 дні до початку на картку.

Дочитали?) Тепер бронюйте бажане місце на крутезну мандрівку😊
Дзвоніть за телефоном 0957219993 або ж пишіть нам у соцмережі:)

Оберіть місце
Бронювання туру

×