Стежками УПА

Кількість вільних місць: 16
День 1.

Загорівський монастир Різдва Богородиці

Заснований монастир був місцевим багатієм Петром Загоровським у XVIст. Перша згадка датується 1566 р. і повідомляє, що за своє зцілення від хвороб шляхтич Загоровський розпочав будівництво мурованого храму на місці деревяного. За переказами монастир існував ще з другої половии XII ст. ченцями з Києва, які спасалися від татаро-монгольскої навали.

Найтрагічніша сторінка в історії Загорівського Різдво-Богородицького монастиря пов’язана з 1943-м роком. У один з вересневих днів тут точився запеклий бій між загоном вояків УПА і купою есесівських карателів.

Урочище «Вовчак»

Урочище Вовчак є особливим місцем для жителів Турійщини, та й для всієї України. Адже воно було центром постійної дислокації одного з перших підрозділів УПА, єдиної збройної сили українців у Другій світовій війні і  називалося «Волинська Січ», її штаб був розташований у селі Вовчаку. Поруч — вишкільні, санітарні й господарські осередки північної військової округи «Турів». Загалом в урочищі діяв цілий повстанський гарнізон, оснащений за всіма правилами військового мистецтва. «Січ» підлягала головному командиру УПА-Північ — «Климові Савуру».

Перебування в місці, де зародилася УПА, яка упродовж багатьох років вела боротьбу з ворогами української нації, в місці концентрації духу нескореності і свободи, має велике значення для формування національної свідомості і патріотизму підростаючого покоління.

Наші переваги:

  • супровід професійним travel-гідом;
  • авторська програма, що передбачає максимум вражень та комфортний відпочинок;
  • у нас весела, дружня компанія 🙂

У вартість включено:

  • екскурсійне обслуговування;
  • гарний настрій 🙂
СТЕЖКАМИ УПА bzmonastyr СТЕЖКАМИ УПА СТЕЖКАМИ УПА загружено-6 СТЕЖКАМИ УПА СТЕЖКАМИ УПА СТЕЖКАМИ УПА
Оберіть місце
Бронювання туру

×