Дитяче щастя

Кількість вільних місць: 16
День 1.

“Теремно Хліб”

Це унікальна можливість побачити процес виробництва хліба, починаючи від замісу тіста до безпосереднього випікання хліба та здоби. Екскурсія включає розповіді про історію створення хлібзаводу та рецептуру приготування. А найцікавіше те, що кожен зможе спробувати себе у ролі пекарів. Буде не тільки цікаво, але й повчально. А по закінченню кожен отримає сертифікат по проходженню навчання юного кондитера.
Окрім основного, можна відвідати і в кондитерський цех «ТЕРЕМНО ХЛІБ» та скуштувати все різноманіття солодких виробів: ніжне здобне печиво, фірмові теремнівські смаколики з листкового тіста, ароматні круасани з шоколадом, згущеним молоком та фруктовими конфітюрами.

Виробництво пластмасових та м’яконабивних іграшок «Тигрес»

На екскурсії Ви дізнаєтесь історію успіху однієї з найбільших компаній України в іграшковій індустрії, побачите весь процес народження  пластмасових та плюшевих улюбленців. Ознайомитесь з історією розвитку підприємства, його структурою, виробничими та складськими процесами та роботою з персоналом. Побачите весь асортимент товарів, що виготовляє фабрика, серед яких: ліжечка, коляски, крісла для немовлят, дитяче харчування, дитяча косметика, іграшки, дитячі ігрові комплекси, велосипеди, електромобілі, гойдалки, подушки-іграшки, дитячі підголівники і текстильні ляльки-немовлята.

Завершальним етапом екскурсії буде відвідування фірмового магазину,  в якому можна придбати товари за цінами виробника.

Спортивно-розважальний комплекс «Адреналін Сіті»

Галерея сучасного мистецтва України «Арт-Кафедра»

У двох великих залах представлено яскраві творчі здобутки художньої культури XX століття. Також тут відбуваються презентації мистецьких колекцій провідних українських художників.

Музей технічного прогресу та Експерементаріум

Єдиний музей в Україні, де зібрано приклади технічного прогресу, починаючи з найпростіших пристосувань первісних часів  і до сьогодення, а також представлений хронограф з ілюстраціями та зразками найважливіших  винаходів людства.

Маятник Фуко

Для популяризації науки та винаходів людства в центральному холі «Адреналін Сіті», встановлено майже десятиметровмий маятник Фуко, який використовується для експериментальної демонстрації добового обертання Землі.

Відпочинкове дворище «Словограй»

“Словограй” – це місце якісно нового, оригінального відпочинку, де все зроблено з духом непідробного патріотизму й гордості за власну землю.

Найбільший дитячий ігровий центр «Лімпопо», Парк розваг «Кенгуру», мультимедійний тир, картинг, боулінг, більярд, кінокомплекс, де можна переглянути фільми у 2D, 3D та 5D форматах.

Наші переваги:

  • супровід професійним travel-гідом;
  • авторська програма, що передбачає максимум вражень та комфортний відпочинок;
  • у нас весела, дружня компанія 🙂

У вартість включено:

  • екскурсійне обслуговування;
  • гарний настрій 🙂
ekskersia-02-3 ДИТЯЧЕ ЩАСТЯ ДИТЯЧЕ ЩАСТЯ ДИТЯЧЕ ЩАСТЯ ДИТЯЧЕ ЩАСТЯ ДИТЯЧЕ ЩАСТЯ
Оберіть місце
Бронювання туру

×