Поліські мандри

Вартість поїздки: 1980 грн (з 1 людини)
Кількість вільних місць: 16
День 1.

Зустріч групи на залызничному вокзалі Луцька чи Ковеля.
Переїзд до ШНПП.
Поселення на базі відпочинку Гарт. Обід.
Екскурсія по Шацькому національному парку. Вам випаде нагода відчути себе невід’ємною частинкою природи. Розпочнемо з мальовничого озера Світязь – центральної водойми системи Шацьких озер. Воно є другим і найглибшим озером з усіх українських водойм природного походження, з найбільшими запасами прісної води. Світязь нагадує море не лише розмірами, але і півметровими хвилями, які з’являються на водній поверхні у вітряну погоду.

Також під час екскурсії Ви відвідаєте: оз. Чорне, Перемут, Пісочне, Люцимер, наукову станцію та Петропавлівський чоловічий монастир.
За бажанням пікнік на природі. Можна скуштувати ющку з риби, шашлик, смажену рибу, печену картоплю з сальцем та інше…
Відпочинок та вільний час.

День 2.

Ранковий виїзд до Бресту.
Сніданок (ланч-бокси).
Екскурсія до Брестської фортеці – під час якої Ви отримаєте інформацію про різні періоди історії цієї споруди та сучасний стан об’єктів меморіального комплексу “Брестська фортеця-герой”. Побуваєте в цікавому й сучасному музеї оборони, де в десяти залах представлені унікальні предмети з розкопок, особисті речі оборонців, старовинні фотографії, а також унікальний документальний матеріал. Тут, історичні знахідки предметів часів війни розташовані поряд з манекенами у військовій формі, предметами мирного довоєнного побуту і плакатами часів війни. Всі матеріали скомпоновані так, що створюється ефект присутності. Здається, що авіаційні бомби, що висять на стелі залу, падають з неба на голови відвідувачів, а гітара, залишена на стільці, звучала хвилину назад.

Переїзд до національного природного парку «Біловежська пуща», що  включений до списку Світової спадщини людства – найбільшому в Центральній Європі лісовому масиву, який зберігся майже недоторканим з XIII століття.

Факультативно обід в колибі Діда Мороза.
Екскурсія по резиденції Діда Мороза.
 Резиденція розташована у глибині Біловезькій пущі на узліссі. Загальна площа «маєтка» складає близько 15га. Тут зведені будинки Діда Мороза та Снігуроньки, сховище подарунків “Скарбниця “, млин, чарівна криниця та багато інших цікавих речей.
Екскурсія по вольєрному господарству. Тут Ви побачите величезних зубрів, диких оленів, кабанів, вовків, ведмедів та багато інших цікавих тварин.
Повернення на базу відпочинку Гарт.

День 3.

Сніданок, звільнення номерів.
Переїзд в місто Дубно.
Відвідаємо Замок XVст. – один із найстаріших замків України, який до цього часу несе у собі риси середньовіччя парадного стилю.
Дубенський замок ніколи не був узятий приступом оскільки був міцно укріплений 73 гарматами і річкою Іквою з її багатокілометровими заплавами.
Під стінами замку ламалися татарські списи і шведські шаблі. Тут зберігалися незліченні багатства привезених з трофеїв: коштовний посуд, книги, картини, ікони, зброя і захисне озброєння, хутра, шкури…
Нині Дубенський замок є окрасою краю та одним із семи чудес замків України.

 

Тараканів – село приблизно за 5 км від Дубно. Відоме перш за все тим, що поруч із ним знаходиться Дубенський («Тараканівський»). Форт було збудовано за останнім словом фортифікаційної інженерної думки того часу. Будівництво форту проходило інтенсивно, основні земляні та будівельні роботи було здійснено у 70-80 р.
У 90-х роках форт укріплений бетоном, у 1899 р. проведено електричне освітлення. Житлові каземати були обладнані штучною вентиляцією, а форт телефонізовано. Фортеця з численними тунелями, переходами, сховищами, великими казармами, церквою, конюшнями та ін. могла розмістити великий військовий гарнізон.
Обід у готельно-ресторанному комплексі Візит в Панталії.
Переїзд у Луцьк.

Екскурсія по Замку Любарта.
Луцький замок здобув перше місце у Всеукраїнському конкурсі “Сім чудес України: замки, палаци, фортеці” у номінації “Замки”.
Історія мурованого замку нараховує понад 600 років. Раніше на пагорбі у луці Стиру розташовувалась дерев’яна фортеця. У 1340-1384 роках князь Любарт розпочав  будівництво мурованої фортеці. Замок має три високі прямокутні вежі.
Війна, торгівля, ремесла, магдебурське право та князівські закони, національні меншини та релігійні рухи формували міський простір Луцька – мирний, демократичний, толерантний та законослухняний. Переконайтесь у цьому самі.
Окрім того у приміщенні колишнього суду на замковому подвір’ї діє художній музей. У приміщенні колишньої канцелярії створений музей книги. Волинь завжди була включена у загальноєвропейські культурні, релігійні, науково-технічні процеси. І про це теж є місцеві історії та реальні факти.
Вільний час у місті, повернення додому.

Наші переваги:

  • супровід професійним travel-гідом;
  • авторська програма, що передбачає максимум вражень та комфортний відпочинок;
  • у нас весела, дружня компанія 🙂

У вартість включено:

  • транспортне та екскурсійне обслуговування;
  • проживання на базі Гарт
  • сніданки
  • гарний настрій 🙂

Додатково оплачується:

  • обіди, вечері
  • вхідні квитки
Оберіть місце
Бронювання туру

×