Релакс по Закарпатськи
Вартість поїздки: 1700 грн (з 1 людини)
08-10.11
Кількість вільних місць: 14
День 1.

Виїзд з Луцька
– термальні басейни “Жайворонок”

Жайворонок – це унікальний, сучасний і комфортний комплекс відпочинку, на території якого знаходиться єдиний в Україні критий термальний басейн.Розташований в славному місті Берегово біля самих витоків цілющої термальної води та біля підніжжя Карпатських гір. Це місце, де можна відпочити тілом і душею. Навіть відвідавши всі місця планети, Ви оціните неперевершену атмосферу природи, дію термальної води, смак угорської та української кухонь і вишуканість вина з усіх куточків Закарпаття.
– безкоштовна дегустація вин у виноробів с. Гать.

Закарпаття – центр українського виноробства, і де як не тут залишається ласувати цим ароматним та п’янким напоєм. У с. Гать Ви скуштуєте різноманітні варіації виноградних та плодово-ягідних вин, а також матимете можливість їх придбати у подарунок рідним.
Поселення в готель.

День 2.

– екскурсія до Невицького замку

Історія цієї твердині починається у далекому XII ст., коли угорці звернули увагу на північний схід і вирішили товаришувати із галицькими та київськими князями, через що почали з’являтись нові дороги через перевали, а з ними — й нові укріплення. Старовинні стіни замку здатні оповісти не одну цікаву історію, адже фортеця витримала наступи численних ворогів.
– модерн кафе Деца у нотаря

Корчма працює уже вісімнадцятий рік. За цей час вона стала без перебільшення культовим місцем. Тут відбуваються концерти і фестивалі. Основною концепцією закладу є живий закарпатський гумор змішаний з пропагандою вживання алкоголю.
– екскурсія по Ужгородському замку

Найціннішим експонатом Закарпатського краєзнавчого музею безсумнівно є Ужгородський замок ХV-XVІІІ ст., який є найдревнішою і найціннішою історико-архітектурною будовою міста Ужгорода.
– екскурсія по Ужгороду

Це місто – майже Карпати, на горизонті уже видніються гори. Ужгород найвіддаленіше від центру України, проте найзатишніше, найатмосферніше та найтихіше. Та особливість Ужгороду у квітні – це те, що місто перетворюється на справжній райський сад, адже починає цвісти екзотична японська вишня − сакура. В Ужгороді розташована найбільша в Європі Алея сакур. Ці дерева ростуть лише в Японії, кількох штатах Америки та на Закарпатті. Щороку, щоб побачити красиве природне явище, в Ужгород з’їжджаються тисячі туристів. Пік цвітіння, коли гілки сакури вкриваються пишними рожевими квітами − неймовірно захоплююче явище.
– монастирська сироварня

Традиції сироваріння на Закарпатті мають багатовікову історію. Монастирська сироварня спеціалізується на виробництві різних видів сиру з овечого та коров’ячого молока за найкращими традиціями закарпатського сироробства. Дегустація сирів не залишить байдужими навіть найприскіпливіших гурманів.
Повернення в готель.

День 3.

– термальні басейни Косино.

“Косино” – це сучасний оздоровчо-рекреаційний комплекс для всієї родини, розташований серед 200-річного дубового гаю мальовничої Берегівщини. Відчути ефект цілющих властивостей підземних вод Ви зможете у семи різних басейнах з термальними та прісними водами. “Косино” – найкращий варіант поєднання приємного з корисним.
– Угорська кухня

У Вас буде можливість скуштувати смачнющих угорських національних страв: боб-гуляш, печені лоці, пікницю, банош, та надзвичайно смачний, приготований на відкритому вогні – бограч.
– дегустація 14 видів вина у підвалах винороба угорця Карла Шоша!

Закарпаття – центр українського виноробства, і де як не тут залишається ласувати цим ароматним та п’янким напоєм. У с. Гать Ви скуштуєте різноманітні варіації виноградних та плодово-ягідних вин, а також матимете можливість їх придбати у подарунок рідним.
Повернення додому.

До вартості включено:
– транспортно-екскурсійне обслуговування;
– проживання у готелі  в 2-х і 3-х місних номерах;
– страхування;
– дегустації вин;
– супровід гідом компанії;
– хороший настрій 🙂

Додатково оплачується:

– харчування (сніданок-60 грн, обід – 80 грн, вечеря 80 грн);

– вхідні квитки в ужгородський замок 45 грн.;
– термальні басейни Жайворонок 220 грн/ 2:30 год., термальні басейни Косино – 450 грн/3 год.

релакс IvancsoBirtok _ TgXngTsg Бограч косино __fbef_orig (c) SECRETDonetsk, .
Оберіть місце
Бронювання туру

×