Релакс по Закарпатськи ♥

Вартість поїздки: 1800 грн (з 1 людини)
25-27 грудня
Кількість вільних місць: 19
День 1.

Виїзд з Луцька
– термальні басейни “Жайворонок”

Жайворонок – це унікальний, сучасний і комфортний комплекс відпочинку, на території якого знаходиться єдиний в Україні критий термальний басейн.Розташований в славному місті Берегово біля самих витоків цілющої термальної води та біля підніжжя Карпатських гір. Це місце, де можна відпочити тілом і душею. Навіть відвідавши всі місця планети, Ви оціните неперевершену атмосферу природи, дію термальної води, смак угорської та української кухонь і вишуканість вина з усіх куточків Закарпаття.
– безкоштовна дегустація вин у виноробів с. Гать.

Закарпаття – центр українського виноробства, і де як не тут залишається ласувати цим ароматним та п’янким напоєм. У с. Гать Ви скуштуєте різноманітні варіації виноградних та плодово-ягідних вин, а також матимете можливість їх придбати у подарунок рідним.
Поселення в готель.

День 2.

– екскурсія до Невицького замку

Історія цієї твердині починається у далекому XII ст., коли угорці звернули увагу на північний схід і вирішили товаришувати із галицькими та київськими князями, через що почали з’являтись нові дороги через перевали, а з ними — й нові укріплення. Старовинні стіни замку здатні оповісти не одну цікаву історію, адже фортеця витримала наступи численних ворогів.
– модерн кафе Деца у нотаря

Корчма працює уже вісімнадцятий рік. За цей час вона стала без перебільшення культовим місцем. Тут відбуваються концерти і фестивалі. Основною концепцією закладу є живий закарпатський гумор змішаний з пропагандою вживання алкоголю.
– екскурсія по Ужгородському замку

Найціннішим експонатом Закарпатського краєзнавчого музею безсумнівно є Ужгородський замок ХV-XVІІІ ст., який є найдревнішою і найціннішою історико-архітектурною будовою міста Ужгорода.
– екскурсія по Ужгороду

Це місто – майже Карпати, на горизонті уже видніються гори. Ужгород найвіддаленіше від центру України, проте найзатишніше, найатмосферніше та найтихіше. Та особливість Ужгороду у квітні – це те, що місто перетворюється на справжній райський сад, адже починає цвісти екзотична японська вишня − сакура. В Ужгороді розташована найбільша в Європі Алея сакур. Ці дерева ростуть лише в Японії, кількох штатах Америки та на Закарпатті. Щороку, щоб побачити красиве природне явище, в Ужгород з’їжджаються тисячі туристів. Пік цвітіння, коли гілки сакури вкриваються пишними рожевими квітами − неймовірно захоплююче явище.
– монастирська сироварня

Традиції сироваріння на Закарпатті мають багатовікову історію. Монастирська сироварня спеціалізується на виробництві різних видів сиру з овечого та коров’ячого молока за найкращими традиціями закарпатського сироробства. Дегустація сирів не залишить байдужими навіть найприскіпливіших гурманів.
Повернення в готель.

День 3.

– термальні басейни Косино.

“Косино” – це сучасний оздоровчо-рекреаційний комплекс для всієї родини, розташований серед 200-річного дубового гаю мальовничої Берегівщини. Відчути ефект цілющих властивостей підземних вод Ви зможете у семи різних басейнах з термальними та прісними водами. “Косино” – найкращий варіант поєднання приємного з корисним.
– Угорська кухня

У Вас буде можливість скуштувати смачнющих угорських національних страв: боб-гуляш, печені лоці, пікницю, банош, та надзвичайно смачний, приготований на відкритому вогні – бограч.
– дегустація 14 видів вина у підвалах винороба угорця Карла Шоша!

Закарпаття – центр українського виноробства, і де як не тут залишається ласувати цим ароматним та п’янким напоєм. У с. Гать Ви скуштуєте різноманітні варіації виноградних та плодово-ягідних вин, а також матимете можливість їх придбати у подарунок рідним.
Повернення додому.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 • діти до 6 років безкош. (без місця в автобусі та ліжко-місця в готелі)
 • діти від 6 до 12 років знижка 20%
 • супровід професійним travel-гідом;
 • авторська програма, що передбачає максимум вражень, та комфортний відпочинок;
 • проживання у готелях або котеджах зі зручностями в номері;
 • розташування готелів неподалік туристичних об’єктів;
 • у нас весела, дружня компанія 🙂

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

 • транспортно-екскурсійне обслуговування;
 • супровід гідом компанії;
 • проживання в готель 2-х і 3-х місні номери зі зручностями;
 • дегустація 12-14 видів вин.
 • страхування;
 • гарний настрій 🙂

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ:

 • харчування (60 грн сніданок, 80 грн обід, 100 грн вечеря);
 • вхідні квитки ( Ужгород замок – 25 грн діти, 50 грн дорослі);
 • термальні басейни Жайворонок 2,5 год – діти зростом до 120 см безкоштовно / 220 грн дорослі;
 • термальні басейни Косино 3 години – діти зростом до 150 см безкоштовно / 450 грн дорослі;
 • оренда шафки в Косино (50 грн одна на 2-3 ос.)

 

релакс IvancsoBirtok _ TgXngTsg Бограч косино Релакс по Закарпатськи (c) SECRETDonetsk, .
Оберіть місце
Бронювання туру

×