Похід на Петрос і Говерлу

Вартість поїздки: 1600 грн (з 1 людини)
Кількість вільних місць: 16
День 1.

6,5 км. Івано-Франківськ-с. Кваси-полонина Менчул.

Традиційно зустрінемось на вокзалі Івано-Франківська і замовленим транспортом вирушимо до місця старту нашої мандрівки – села Кваси. З вікна будемо поступово звикати до пейзажу й в думках малювати пози для фото. Смакуємо гуцульською піцою й справжньою мінеральною водою, перераховуємо рюкзачки і вперед до пригод. Декілька годин ходьби лісом з перервою на обід нас виведуть на полонину, на якій і розіб’ємо табір. Вечеряємо, знайомимось й відпочиваємо, адже наступний день буде насиченим.

 

День 2.

12 км. Полонина Менчул-гора Петрос (2020 м)-полонина Головчеська-екологічний пункт «Перемичка».

Зустрічати світанок в горах це особливе дійство. Ситно снідаємо, збираємо речі і прямуємо до сьогоднішньої головної мети – г. Петрос. Пам‘ятні фото на вершині, обідній перекус і спуск до місця ночівлі. На схилах спробуємо заглянути в найвисокогірнішу печеру України – Петрос. Весь день при можливості смакуємо чорницями. Дегустуємо сири на полонині та рушаємо до перемички. Треба гарненько відпочити перед Говерлою. Дружно вечеряємо, співаємо пісень й граємо в ігри.

 

День 3.

7 км. Екопункт «Перемичка»-гора Говерла (2061 м)-Прутський водоспад-т/б Заросляк-Івано-Франківськ.

Після сніданку збираємо табір та йдемо назустріч найвищій вершині України – г. Говерла.
Після сходження на вершині зробимо обід з найкращим видом, фотографуємось, тішимось й при хорошій погоді спускаємось до турбази «Заросляк» через витік річки Прут. Побачимо шестикаскадний водоспад загальною висотою 80 м. По закінченню пішохідної частини відправляємось до Івано-Франківська, де в найбільш туристичному кафе міста поділимось враженнями й фото, заплануємо наступні мандрівки й урочисто завершимо наш похід. Значно багатшими, ніж до подорожі, роз‘їжджаємось з надією знову зустрітись і знову в буденність, але душею ми ще довго буде в горах.

Окрім сходження на два велетні Чорногори, зможемо: скуштувати гуцульську піцу, гуцульське пиво, квасну (мінеральну) воду з джерела, поласувати афинами (чорницями), побачити життя вівчарів на полонині, продегустувати різні види сиру, посмакувати чаєм із зібраних трав, провести та зустріти сонце в горах, поспівати біля вогнища, спробувати страви похідної кухні від гіда, побачити витік річки Прут та багато інших незвичних і крутих для Вас речей.

Протяжність: 26 км.

Складність: середня.

Є можливість поїхати інших міст України (пишіть-дзвоніть – обговоримо).

У вартість входить: квитки на потяг, трансфери по маршруту, послуги гіда-провідника, харчування, користування загальним спорядженням, групова аптечка, вхід на територію національного парку, професійні фотосети, незабутні враження та приємні сюрпризи. У вартість не входить: особисте спорядження (рюкзак, карімат, місце в наметі – все можна взяти в оренду, щоб Вас це не зупиняло, з цього приводу теж пишіть, допоможемо), форс-мажори, особисті витрати.

Вартість: Київ 1800 грн Луцьк 1600 грн Львів 1500 грн. У вартість входить абсолютно усе, окрім оренди спорядження та сувенірів. Про решту ми подбаємо)

ПОХІД НА ПЕТРОС І ГОВЕРЛУ ПОХІД НА ПЕТРОС І ГОВЕРЛУ ПОХІД НА ПЕТРОС І ГОВЕРЛУ ПОХІД НА ПЕТРОС І ГОВЕРЛУ ПОХІД НА ПЕТРОС І ГОВЕРЛУ ПОХІД НА ПЕТРОС І ГОВЕРЛУ
Бронювання туру

×