Похід на Кукул без наметів

Вартість поїздки: 1790 грн (з 1 людини)
Кількість вільних місць: 16
День 1.

Івано-Франківськ – смт Ворохта – пол. Борсучина.

Кілометраж – 8,7 км. Набір висоти – 400 м.

Вечірнім потягом з Луцька їдемо до Коломиї й одразу створюємо атмосферу подорожі. В місті Коломия зранку пересідаємо на інший потяг, яким доїжджаємо до місця старту – смт Ворохта.  У перший день прогуляємось від залізничного вокзалу Ворохти до місця нашої ночівлі на пол. Борсучина перед виходом на хребет, тому набір висоти буде невеликим. Казковим зимовим лісом неспішно підіймаємось й серед смерек шукаємо для себе найкращі фотозони. Ближче до вечора приходимо до потрібного місця, освоюємось в притулку, готуємо вечерю, знайомимось та відпочиваємо.

День 2.

пол. Борсучина – пол. Лаб‘єска – г. Кукул (1540 м) – пол. Закукул – пол. Озірна.

Кілометраж – 7 км. Набір висоти – 390 м.

Хто полюбляє світанки в горах, зранечку прокидаємось фотографувати небо. Снідаємо близько 9 години, збираємось та починаємо підніматись на хребет Кукул. Разом з цим, за хорошої погоди кайфуємо від краєвидів. Гуляємо по хребту, ліпимо снігову бабу, спускаємось з гірки. З видом на Говерлу й Петрос обідаємо та йдемо до колиб на полонині займати місце, аби напалити пічки для вечірнього затишку й теплих посиденьок. Після вечері співаємо пісень, ловимо момент такого бажаного відпочинку й милуємось зимовим нічним небом.

День 3.

пол. Озірна – смт Ворохта – Івано-Франківськ.

Кілометраж – 10 км. Скид висоти – 690 м.

Краще гір можуть бути лише світанки в горах, тому, хто бажає, зустрічаємо сонце з видом на Чорногору. Після сніданку спускаємось  пологою лісовою стежиною, яка виведе нас до околиць смт Ворохта. Після сніданку спускаємось  пологою лісовою стежиною, яка виведе нас до околиць смт Ворохта. На пагорбі біля селища обідаємо й йдемо фотографуватись до найбільшого кам’яного залізничного мосту Європи – Австрійського віадуку у Ворохті. Закінчуємо пішохідну програму відпочинком в карпатській баньці. Сповнені емоцій з купою вражень замовленим транспортом повертаємося до Івано-Франківська і урочисто завершуємо круту мандрівку в «Десятці». Сертифікат маршруту, пам’ятне фото, нові друзі і знову роз‘їжджаємось, аби потім пройти ще не один десяток кілометрів просторами гір світу!

Маршрут: Івано-Франківськ – смт Ворохта – пол. Борсучина – пол. Лаб’єска – г. Кукул (1540 м) – пол. Закукул – пол. Озірна – смт Ворохта – Івано-Франківськ.

Кілометраж: 25 км.

Тривалість: 3 дні.

Складність – 2 з 5.

Зимовий похід хребтом Кукул – чудова можливість для початківців, а для бувалих туристів ще одна нагода насолодитися видом на Чорногору і гарно прогулятися зимовим маршрутом. Під час походу з полонин нам відкриються (за сонячної погоди) неймовірні панорами найвищих масивів Українських Карпат. Відчуємо на собі спосіб життя гуцулів в колибах, зробимо купу крутезних фото, потеревенимо біля вогнища, поспіваємо пісень, покайфуємо під магічний світанок, ну і добряче запасемось враженнями до наступного тріпу. Гід програми грає на гітарі, тому похід буде ще більш особливим;) На завершення програми у Ворохті, за бажанням, гарненько релаксуємо в карпатській баньці.

Обидві ночівлі будуть в затишних притулках/колибах на полонинах. Хто бажатиме спробувати ночівлю в наметі взимку на снігу – така можливість теж буде)

Вартість – 1790 грн.

У вартість входить:

 • повноцінне харчування (гарячі сніданок й вечеря, на обід – ситний перекус з чаєм (окрім сніданку першого й вечері третього днів))
 • проїзд потягом №667/668 Ковель-Чернівці/Чернівці-Ковель
 • трансфери по маршруту
 • проживання у високогірній колибі (перша ніч) (друга ночівля буде в колибах полонин хребта Кукул)
 • супровід гіда-провідника
 • групова аптечка
 • котли і кухонне обладнання
 • професійна фотозйомка
 • сертифікат проходження маршруту
 • камера схову речей в Івано-Франківську
 • консультації й допомога при підготовці до туру
 • приємні сюрпризи.

У вартість не входить:

 • сувеніри
 • харчування поза програмою
 • інші витрати, що не передбачені програмою
 • відпочинок у карпатській баньці після походу
 • чайові гіду (не обов’язково, але йому буде приємно).

Важливо!

Похід зимовими Карпатами вимагає нормальної фізичної підготовки, мінімального досвіду походів та пристосування до похідного життя. В іншому випадку, з ретельною підготовкою й раціональними консультаціями можна йти новачкам-початківцям.

З собою рекомендуємо мати близько 300-350 грн, частина з яких піде на баньку й вечерю третього дня в «Десятці».

Другого дня після підйому на хребет одразу йдемо займати колиби для себе, в крайньому випадку при усіх зайнятих колибах спускаємось до вуйка Василя на полонину, де була перша ночівля. З орендою спорядження й ретельною підготовкою до походу з радістю допоможемо. Лише напишіть, з чим потрібна допомога. Зі списком необхідного спорядження й речей можна ознайомитися за посиланням

Інструктор може вносити зміни в маршрут на свій розсуд в залежності від погодних умов, фізичного стану учасників та інших факторів. Рішення інструктора обговоренню не підлягають.

Для підтвердження участі в поході необхідно внести передоплату в сумі 500 грн (можна на картку). В разі відмови від походу – передоплата не повертається. Решту оплати за тур – не пізніше, ніж за 2 дні до початку туру.

За детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном – 0957219993, 0952442185 або ж пишіть у наші соцмережі.

Оберіть місце
Бронювання туру

×