Мармароси з комфортом

Вартість поїздки: 1750 грн (з 1 людини)
Кількість вільних місць: 16
День 1.

Акліматизація й відпочинок.

село Ділове – Білий потік – полонина Струнги

Пройдемо – 10 км. Набір висоти – 1000 м.

Виїжджаємо з Луцька організованим транспортом о 00:00 год ночі з четверга на п’ятницю. Прямуємо в напрямку кордону з Румунією, до села Ділового. Зранку проходимо прикордонну службу, розпаковуємо продукти і, ситно поснідавши, стартуємо в напрямку гір. Продовжуємо підйом до полонини Струнги. Близько 14 год дістаємось місця призначення, поселяємось у високогірну хату і відпочиваємо. Спільно готуємо вечерю й тішимось видом з віконця:)
Ввечері розважаємось, чілимось під захід сонця і п’ємо чайок з карпатських трав, насолоджуючись атмосферою й видом на Мармароси.

День 2.

Сходження на г. Піп Іван Мармароський (1937 м).

полонина Струнги – гора Піп Іван Мармароський – полонина Лисича – полонина Струнги

Пройдемо – 11 км. Набір/скид висоти – 500/500 м.

Прокидаємось зранку, ситно снідаємо і з маленькими рюкзачками прямуємо до сьогоднішньої головної мети – г. Піп Іван Мармароський. Висоту набираємо поступово, кайфуючи від оточуючого. По дорозі робимо фото-зупинки:) Пам’ятне селфі на горі й коротенький безвіз у Румунію. Повертаємось до кемпінгу трохи іншим маршрутом через полонину Лисичу, аби скуштувати полонинський сир. По дорозі кайфуємо і шукаємо кращі інста-локації серед скелястих схилів. Аватарки забезпечені точно! На пагорбі насолоджуємось заходом сонця, адже місцина для цього тут ідеальна. Вечеряємо й святкуємо сходження, відпочиваємо. Бонус дня – нічне зоряне небо.

День 3.

Спуск до Ділового й дорога додому.

пол. Струнги – с. Ділове

Пройдемо – 10 км. Скид висоти – 1000 м.

Зранку снідаємо, збираємо речі і спускаємось в Ділове вже знайомою нам лісовою стежиною. По дорозі робимо зупинку на обід, де підживляємось бутербродами і солодощами. За бажанням групи виходимо раніше, щоб встигнути сходити до найвищого водоспаду Українських Карпат – Ялинського (26 м), що розташувався на висоті 1050 м над рівнем моря. Спускаємось до Ділового й звідти нашим бусиком вирушаємо в дорогу. На виїзді з села робимо символічну фото-зупинку в географічному центрі Європи й з повністю виконаною програмою, душевним задоволенням і крутими емоціями їдемо додому, обмінюємось фото і враженнями, з надією сходити ще не в один похід!

Маршрут: с. Ділове – Білий потік – пол. Струнги – г. Піп Іван Мармароський (1936 м) – пол. Лисича – с. Ділове.

Протяжність: 35 км.

Дати програми: 25-27 вересня 2020.

Тривалість: 3 дні.

Складність – середня.

Піп Іван Мармароський з висотою 1936 м є найвищою вершиною Мармароського масиву Карпат, який розташувався на території України й Румунії. Мармароси ще називають Гуцульськими Альпами, адже гори тут дещо відрізняються від інших вершин наших Карпат і мають скелясті, круті схили з просторими гірськими долинами. Тому, такі пейзажі є неймовірно красивими й захоплюють з першої зустрічі. Ще однією перевагою тутешньої природи є ізоляція від поселень – вершина й околиці входять до Карпатського біосферного заповідника, де людська діяльність заборонена, окрім полонинських господарств. Тому, друзі, якщо бажаєте поїсти смачної похідної їжі, постійно споглядати краєвиди Мармаросів й зійти на вершину Попа Івана, то навіть не думайте, а бронюйте собі бажане місце й заплануйте свій вікенд зарання:)

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

 • повноцінне харчування (окрім сніданку першого й вечері третього днів);
 • проживання у високогірній хаті (2 ночі);
 • відпочинок у високогірній баньці;
 • супровід кваліфікованого гіда-провідника;
 • вироблення дозвільних документів на перебування в прикордонній зоні;
 • вхідні квитки до Карпатського біосферного заповіднику;
 • медична страховка;
 • реєстрація у рятувальних службах;
 • групова аптечка;
 • газові балони, пальники і кухонне обладнання;
 • фотосупровід;
 • сертифікат проходження маршруту;
 • консультації й допомога при підготовці до туру;
 • незабутні враження й приємні сюрпризи.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

 • особисте спорядження (рюкзак, спальник –- все можна взяти в оренду, щоб Вас це не зупиняло, з цього приводу теж пишіть, допоможемо);
 • харчування поза програмою;
 • проїзд у дві сторони (вирішується й узгоджується з групою за декілька днів до старту і залежить від кількості людей в групі, орієнтовно 600-900 грн у дві сторони). Вартість при запуску залізниці буде уточнюватись.

Похідне харчування

У поході їсти будемо все те, що несемо з собою. Зазвичай похідний раціон туриста складають каші, м’ясо, сало, сир, ковбаса, сухофрукти, солодощі, свіжі овочі, супи, чай. В сезон в горах їжа росте під ногами в буквальному сенсі: чорниця, суниця, малина, гриби. Цими запасами підкріпляємось, коли є можливість. Чай з карпатських трав (чорничник, чебрець, м’ята, суничник) відновлює організм. За умови проходження маршруту через полонини будемо смакувати свіжим гуцульським сиром. Із стандартним похідним меню можна ознайомитись, перейшовши за посиланням. Точно те, що будемо їсти впродовж походу, узгоджуємо з групою за декілька днів до старту в приватному чаті.

Чому з нами варто піти?

1. Кількість людей в поході зазвичай не перевищує 10, що передбачає індивідуальний підхід до кожного туриста ще задовго до початку.

2. Це незвичайний тур, а похід, в який готуються заздалегідь, за декілька тижнів.

3. Протягом тижня ми детально пояснюємо моменти організації походу, узгоджуємо меню, консультуємо при виборі одягу і спорядження кожного учасника.

4. Гід – це людина, яка не просто супроводжує. Це людина, яка знаходиться поряд усі три дні 24/7, готує їсти, вчить походній справі, розважає, повністю організовує відпочинок.

5. Наш гід ще й грає на гітарі і забезпечить гарним настроєм)

6. Окрім того, ми допомагаємо з орендою необхідного спорядження. Можемо взяти його в оренду і принести у день старту походу.

7. У наших походах смачне повноцінне й різноманітне харчування (ми купуємо якісні і домашні продукти, варто просто спробувати).

Важливо!

🔵 Похід Карпатами вимагає достатньої фізичної підготовки, мінімального досвіду походів та пристосування до похідного життя. Треба бути морально і фізично готовим до навантажень, адже потрібно нести рюкзак 10-15 кг, набираючи висоту.

🔵 З собою рекомендуємо мати близько 200-300 грн, на сувенір й харчування поза програмою.

🔵 З орендою спорядження (трекінгові палки, спальний мішок) й ретельною підготовкою до походу з радістю допоможемо. Лише напишіть, з чим потрібна допомога. Зі списком необхідних речей можете ознайомитися, перейшовши за посиланням.

🔵 Похід проходить в прикордонній зоні. Для оформлення перепусток, потрібно подавати заявку заздалегідь. Тому бронюйтесь в похід хоча б за 5-7 днів до старту.

🔵 Інструктор може вносити зміни в маршрут на свій розсуд в залежності від погодних умов, фізичного стану учасників та інших факторів. Рішення інструктора обговоренню не підлягають.

🔵 Для підтвердження участі в поході необхідно внести передоплату в сумі 800 грн (можна особисто, можна на картку). Решту оплати за тур – не пізніше, ніж за 2 дні до початку на картку.

Дочитали?) Тепер бронюйте бажане місце на крутезну мандрівку😊
Дзвоніть за телефоном 0957219993 або ж пишіть нам у соцмережі:)

Оберіть місце
Бронювання туру

×