Похід Гуцульськими Альпами

Вартість поїздки: 1900 грн (з 1 людини)
22-24 серпня
Кількість вільних місць: 16
День 1.

Акліматизація й відпочинок.

с. Ділове – Білий потік – пол. Струнги

Пройдемо – 13 км. Набір висоти – 1100 м.

За умови курсування залізниці вечірнім потягом напередодні старту походу виїжджаємо з Луцька до Івано-Франківська. На залізничному вокзалі до 7 год ранку зустрічаємось зі всією групою. Виїжджаємо замовленим транспортом до села Ділове. Проходимо прикордонну службу, розпаковуємо продукти і стартуємо в напрямку гір. Обідаємо сухпайком і продовжуємо підйом до полонини Струнги. Близько 16 год дістаємось місця призначення, розбиваємо табір і відпочиваємо. Спільно готуємо вечерю й тішимось видом з намету:) На вечір – баня за домовленістю групи і розваги (ігри та знайомство).

День 2.

Сходження на г. Піп Іван Мармароський (1937 м).

пол. Струнги – г. Піп Іван Мармароський – пол. Струнги

Пройдемо – 9,5 км. Набір/скид висоти – 500/500 м.

Прокидаємось зранку, ситно снідаємо і з маленькими рюкзачками прямуємо до сьогоднішньої головної мети – г. Піп Іван Мармароський. Висоту набираємо поступово і насолоджуємось краєвидом. Пам’ятне фото на горі й коротенький безвіз у Румунію:) Повертаємось до кемпінгу тим же маршрутом по обіді і відпочиваємо. На пагорбі насолоджуємось заходом сонця, адже локація для цього тут ідеальна. Вечеряємо й святкуємо сходження, відпочиваємо. Бонус дня – нічне зоряне небо.

День 3.

Спуск до Ділового й дорога додому.

пол. Струнги – с. Ділове

Пройдемо – 13 км. Скид висоти – 1100 м.

Зранку снідаємо, збираємо речі і спускаємось в Ділове вже знайомою нам лісовою стежиною. По дорозі робимо зупинку на обід, де підживляємось бутербродами з гарячим чаєм. За бажанням групи виходимо раніше, щоб встигнути сходити до найвищого водоспаду Українських Карпат – Ялинського (26 м), що розташувався на висоті 1050 м над рівнем моря. Спускаємось до Ділового й звідти нашим бусиком вирушаємо в дорогу. На виїзді з села робимо символічну фото-зупинку в географічному центрі Європи й з повністю виконаною програмою, душевним задоволенням і крутими емоціями їдемо додому, обмінюємось фото і враженнями, з надією сходити ще не в один похід! Назад повертаємось тим же потягом, і наступного дня о 7:30 ранку прибудемо в Луцьк.

Маршрут: с. Ділове – Білий потік – пол. Струнги – г. Піп Іван Мармароський (1936 м) – с. Ділове.

Протяжність: 35 км.

Дати програми: 22-24 серпня 2020.

Тривалість: 3 дні.

Складність – середня.

Піп Іван Мармароський з висотою 1936 м є найвищою вершиною Мармароського масиву Карпат, який розташувався на території України й Румунії. Мармароси ще називають Гуцульськими Альпами, адже гори тут дещо відрізняються від інших вершин наших Карпат і мають скелясті, круті схили з просторими гірськими долинами. Тому, такі пейзажі є неймовірно красивими й захоплюють з першої зустрічі. Ще однією перевагою тутешньої природи є ізоляція від поселень – вершина й околиці входять до Карпатського біосферного заповідника, де людська діяльність заборонена, окрім полонинських господарств. Тому, друзі, якщо бажаєте поїсти смачної похідної їжі, постійно споглядати краєвиди Мармаросів й зійти на вершину Попа Івана, то навіть не думайте, а бронюйте собі бажане місце й заплануйте свій вікенд зарання:)

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

 • повноцінне харчування (окрім сніданку першого й вечері третього днів);
 • супровід кваліфікованого гіда-провідника;
 • вироблення дозвільних документів на перебування в прикордонній зоні;
 • вхідні квитки до Карпатського біосферного заповіднику;
 • медична страховка;
 • реєстрація у рятувальних службах;
 • групова аптечка;
 • газові балони, пальники і кухонне обладнання;
 • фотосупровід;
 • сертифікат проходження маршруту;
 • консультації й допомога при підготовці до туру;
 • незабутні враження й приємні сюрпризи.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

 • особисте спорядження (рюкзак, карімат, місце в наметі – все можна взяти в оренду, щоб Вас це не зупиняло, з цього приводу теж пишіть, допоможемо);
 • харчування поза програмою;
 • проїзд у дві сторони (вирішується й узгоджується з групою за декілька днів до старту і залежить від кількості людей в групі, орієнтовно 700-900 грн у дві сторони). Вартість при запуску залізниці буде уточнюватись.

Похідне харчування

У поході їсти будемо все те, що несемо з собою. Зазвичай похідний раціон туриста складають каші, м’ясо, сало, сир, ковбаса, сухофрукти, солодощі, свіжі овочі, супи, чай. В сезон в горах їжа росте під ногами в буквальному сенсі: чорниця, суниця, малина, гриби. Цими запасами підкріпляємось, коли є можливість. Чай з карпатських трав (чорничник, чебрець, м’ята, суничник) відновлює організм. За умови проходження маршруту через полонини будемо смакувати свіжим гуцульським сиром. Із стандартним похідним меню можна ознайомитись, перейшовши за посиланням. Точно те, що будемо їсти впродовж походу, узгоджуємо з групою за декілька днів до старту в приватному чаті.

Важливо!

🔵 Похід Карпатами вимагає достатньої фізичної підготовки, мінімального досвіду походів та пристосування до похідного життя.

🔵 З собою рекомендуємо мати близько 200-300 грн, на сувенір й харчування поза програмою.

🔵 З орендою спорядження (трекінгові палки, спальний мішок, місце в наметі, карімат, бахіли) й ретельною підготовкою до походу з радістю допоможемо. Лише напишіть, з чим потрібна допомога. Зі списком необхідних речей можете ознайомитися, перейшовши за посиланням.

🔵 Похід проходить в прикордонній зоні. Для оформлення перепусток, потрібно подавати заявку заздалегідь. Тому бронюйтесь  в похід хоча б за 10 днів до старту.

🔵 Інструктор може вносити зміни в маршрут на свій розсуд в залежності від погодних умов, фізичного стану учасників та інших факторів. Рішення інструктора обговоренню не підлягають.

🔵 Для підтвердження участі в поході необхідно внести передоплату в сумі 600 грн (можна особисто, можна на картку). Решту оплати за тур – не пізніше, ніж за 2 дні до початку на картку.

Дочитали?) Тепер бронюйте бажане місце на крутезну мандрівку😊
Дзвоніть за телефоном 0957219993 або ж пишіть нам у соцмережі:)

Оберіть місце
Бронювання туру

×