Похід Гуцульськими Альпами

Вартість поїздки: 1900 грн (з 1 людини)
Кількість вільних місць: 14
День 1.

Доїзд і підйом до місця ночівлі.

село Ділове – Білий потік – полонина Струнги

Пройдемо – 13 км. Набір висоти – 1100 м.

Виїжджаємо з Луцька організованим транспортом о 4:30 год ранку 3 липня. Прямуємо в напрямку кордону з Румунією, до села Ділового. Проходимо прикордонну службу, розпаковуємо продукти і стартуємо в напрямку гір. Обідаємо сухпайком і продовжуємо підйом до полонини Струнги. Близько 17 год дістаємось місця призначення, розбиваємо табір і відпочиваємо. Спільно готуємо вечерю й тішимось видом з намету:) Ввечері розважаємось, чілимось під захід сонця і п’ємо чайок з карпатських трав, насолоджуючись атмосферою.

День 2.

Сходження на г. Піп Іван Мармароський (1937 м).

Полонина Струнґи – г. Піп Іван Мармароський – полонина Квасничок – полонина Лисича – полонина Струнґи

Пройдемо – 11,5 км. Набір/скид висоти – 500/500 м.

Прокидаємось зранку, ситно снідаємо і з маленькими рюкзачками прямуємо до сьогоднішньої головної мети – г. Піп Іван Мармароський. Висоту набираємо поступово і насолоджуємось краєвидом. Пам’ятне фото на горі й коротенький безвіз у Румунію:) Повертаємось до кемпінгу тим же маршрутом по обіді і відпочиваємо. По дорозі кайфуємо і шукаємо кращі інста-локації в червоній руті. Аватарки забезпечені точно! На пагорбі насолоджуємось заходом сонця, адже локація для цього тут ідеальна. Вечеряємо й святкуємо сходження, відпочиваємо. Після вечері всі разом згадаємо знамениту пісню Івасюка про червону руту. Бонус дня – нічне зоряне небо.

День 3.

Спуск до Ділового й дорога додому.

полонина Струнги – село Ділове

Пройдемо – 13 км. Скид висоти – 1100 м.

Зранку снідаємо, збираємо речі і спускаємось в Ділове вже знайомою нам лісовою стежиною. По дорозі робимо зупинку на обід, де підживляємось бутербродами з гарячим чаєм. За бажанням групи виходимо раніше, щоб встигнути сходити до найвищого водоспаду Українських Карпат Ялинського (26 м), що розташувався на висоті 1050 м над рівнем моря. Спускаємось до Ділового й звідти нашим бусиком вирушаємо в дорогу. На виїзді з села робимо символічну фото-зупинку в географічному центрі Європи й з повністю виконаною програмою, душевним задоволенням і крутими емоціями їдемо додому, обмінюємось фото і враженнями, з надією сходити ще не в один похід!

Маршрут: село Ділове – Білий потік – полонина Струнґи – гора Піп Іван Мармароський (1936 м)– село Ділове

Протяжність: 37 км.

Дати програми: 3-5 липня 2020.

Тривалість: 3 дні.

Складність: середня (новачки теж справляться, якщо захочуть побачити унікальну побачити красу Гуцульських Альп).

Піп Іван Мармароський з висотою 1936 м є найвищою вершиною Мармароського масиву Карпат, який розташувався на території України й Румунії. Мармароси ще називають Гуцульськими Альпами, адже гори тут дещо відрізняються від інших вершин наших Карпат і мають скелясті, круті схили з просторими гірськими долинами. Тому, такі пейзажі є неймовірно красивими й захоплюють з першої зустрічі. Ще однією перевагою тутешньої природи є ізоляція від поселень – вершина й околиці входять до Карпатського біосферного заповідника, де людська діяльність заборонена, окрім полонинських господарств. Кінець червня та початок липня є тим періодом у році, коли схили Мармаросів покриваються червоненьким ковриком з цвіту червоної рути. Це додає неймовірної краси горам і побачити це вживу однозначно варто. Тому, друзі, якщо бажаєте поїсти смачної похідної їжі, постійно споглядати краєвиди Мармаросів й зійти на вершину Попа Івана, то навіть не думайте, а бронюйте собі бажане місце й заплануйте вікенд зарання:)

Вартість – 1900 грн.

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

 • повноцінне та різноманітне харчування (окрім сніданку першого й вечері третього днів);
 • проїзд у дві сторони з Луцька;
 • супровід кваліфікованого гіда-провідника;
 • вироблення дозвільних документів на перебування в прикордонній зоні;
 • вхідні квитки до Карпатського біосферного заповіднику;
 • медична страховка;
 • групова аптечка;
 • казани, пальник та кухонне обладнання;
 • фотосупровід;
 • сертифікат проходження маршруту;
 • консультації й допомога при підготовці до туру;
 • незабутні враження й приємні сюрпризи.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

 • особисте спорядження (рюкзак, карімат, місце в наметі – все можна взяти в оренду, щоб Вас це не зупиняло, з цього приводу пишіть, допоможемо);
 • сувеніри;
 • харчування поза програмою.

Похідне харчування

У поході їсти будемо все те, що несемо з собою. Зазвичай похідний раціон туриста складають каші, м’ясо, сало, сир, ковбаса, сухофрукти, солодощі, свіжі овочі, супи, чай. В сезон в горах їжа росте під ногами в буквальному сенсі: чорниця, суниця, малина, гриби. Цими запасами підкріпляємось, коли є можливість. Чай з карпатських трав (чорничник, чебрець, м’ята, суничник) відновлює організм. За умови проходження маршруту через полонини будемо смакувати свіжим гуцульським сиром. Із стандартним похідним меню можна ознайомитись, перейшовши за посиланням. Точно те, що будемо їсти впродовж походу, узгоджуємо з групою за декілька днів до старту в приватному чаті.

Чому з нами варто піти?

 • кількість людей в поході зазвичай не перевищує 10, що передбачає індивідуальний підхід до кожного туриста ще задовго до початку;
 • це незвичайний тур, а похід, в який готуються заздалегідь, за декілька тижнів;
 • протягом тижня ми детально пояснюємо моменти організації походу, узгоджуємо меню, консультуємо при виборі одягу і спорядження кожного учасника;
 • гід – це не людина, яка просто супроводжує. Це людина, яка знаходиться поряд усі три дні 24/7, готує їсти, вчить походній справі, розважає, повністю організовує відпочинок;
 • наш гід ще й грає на гітарі і забезпечить гарним настроєм)
 • окрім того, ми допомагаємо з орендою необхідного спорядження. Можемо взяти його в оренду і принести у день старту походу;
 • у наших походах смачне повноцінне й різноманітне харчування (ми купуємо якісні і домашні продукти, варто просто спробувати).

Важливо!

🔵 Похід Карпатами вимагає достатньої фізичної підготовки, мінімального досвіду походів та пристосування до похідного життя. Треба бути морально і фізично готовим до навантажень, адже потрібно нести рюкзак 12-17 кг, набираючи висоту.

🔵 З собою рекомендуємо мати близько 100-150 грн, на сувенір й харчування поза програмою.

🔵 З орендою спорядження (трекінгові палки, спальний мішок, місце в наметі, карімат, бахіли) й ретельною підготовкою до походу з радістю допоможемо. Лише напишіть, з чим потрібна допомога. Зі списком необхідних речей можете ознайомитися, перейшовши за посиланням.

🔵 Похід проходить в прикордонній зоні. Для оформлення перепусток, потрібно подавати заявку заздалегідь. Тому бронюйтесь в похід хоча б за 5 днів до старту.

🔵 Інструктор може вносити зміни в маршрут на свій розсуд в залежності від погодних умов, фізичного стану учасників та інших факторів. Рішення інструктора обговоренню не підлягають.

🔵 Для підтвердження участі в поході необхідно внести передоплату в сумі 600 грн (можна особисто, можна на картку).

Дочитали?) Тепер бронюйте бажане місце на крутезну мандрівку😊
Дзвоніть за телефоном 0957219993 або ж пишіть нам у соцмережі:)

Оберіть місце
Бронювання туру

×