Закарпатське турне: долина нарцисів
Вартість поїздки: 1650 грн (з 1 людини)
10-12 травня
Кількість вільних місць: 16
День 1.

05:00 – виїзд з Луцька.
– Палац Шенборнів

Шенборни – давня австрійська династія, багато представників з якої належали до римо-католицького духовенства. Історія казкового палацу розпочинається із звичайного дерев’яного мисливського будиночка. Адже, граф Карл був затятим мисливцем і любив влаштовувати з цього заняття справжнє свято. Дійству таких розмахів було затісно у невеликому дерев’яному будинку. Тож у перших роках ХХ століття на його місці постає мурований замок.
– Мукачівський замок

Замок Паланок – унікальний зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, з поєднанням різних стилів. Одна з найдавніших українських фортець, мури якої приховують безліч загадок і таємниць.
– Дегустація 14 видів вина в с. Гать.

Закарпаття – центр українського виноробства, і де як не тут залишається ласувати цим ароматним та п’янким напоєм. У с. Гать Ви скуштуєте різноманітні варіації виноградних та плодово-ягідних вин, а також матимете можливість їх придбати у подарунок рідним.
Поселення у готель, вільний час.

День 2.

08:00 – сніданок.
– екскурсія по м. Хуст.

Офіційно місту трохи більше 900 років. Все почалося з замкового зміцнення на горі. В 1242 році татарська орда завдала величезної шкоди замку, але воїн на ім’я Хуст, що прийшов з Угорщини зміг перемогти їх. Повернувшись додому він дізнався що його дружина Тиса і дочка Ріка врятувалися в підземеллі і був звичайно несказанно цьому радий. З тих пір і назвали дві протікаючі через місто річки іменами цих двох улюблених жінок князя Хуста. Місто Хуст приваблює історичною пам’яткою – Хустським замком.

– Хустський замок.

Замок у Хусті створювався в основному в 11-12 століттях. Кажуть, від татарської навали він був взагалі неприступним. Після навали його вдало відродили і замок прослужив на благо народу цілих 400 років поки в нього не влучила блискавка і не трапилась перша пожежа. Але на жаль перша не була остання. У середині 18 сторіччя знову в нього влучила блискавка і на цей раз замок постраждав дуже сильно. Але навіть не дивлячись на це, усвідомлюєш всю міць цієї твердині, що стоїть на вершині високої гори над старовинним містом Хуст. З майданчика, розташованого біля стін замку, відкривається чудова панорама на місто та його околиці.
– Іза – центр лозоплетіння.

У Закарпатті дуже популярним є ринок сувенірів в с. Іза Хустського району Закарпатської області. Заснував в цій місцевості народний промисел лозоплетіння ремісник І. Кашко, де розпочали торгівлю виробами з лози ще з XIX ст. На сьогодні, в с. Іза можна знайти і кошики, і стільці, і крісла, тарілки, вази, глечики, шкатулки, і навіть котячі будиночки.  Усе, що тільки забажаєте.
– Оленяча ферма.

Одним із найвідоміших туристичних об’єктів Закарпаття є єдина в Україні ферма плямистих оленів у селі Іза. Подивитися на понад 150 плямистих струнконогих красенів їдуть туристи з України та з-за кордону. Головне, прихопити із собою побільше сухариків та хліба – улюблених ласощів тварин.
– Колиба Опришків.

“Колиба Опришків” розташована в унікальній частині Карпат, яка відома своєю неповторною місцевістю, оптимальними погодними умовами для будь-якого часу року. Вигідне географічне місцезнаходження комплексу дозволить гостям значно заощадити час, знайомлячись з прекрасними і дивовижними місцями Карпат. Готельний комплекс має в своєму розпорядженні також доглянуту територію, на якій знаходиться ставок з декоративним карасем і два замки в мініатюрі – Хустський і Мукачівський.
– Долина нарцисів.

В урочищі Кіреші між річками Тиса та Хустець знаходиться унікальна долина. Один раз на рік вона перетворюється на справжнє диво. На зеленому оксамиті трав сходять мільйони білих диких нарцисів. Карпатський біосферний заповідник належить до мережі біосферних резерватів ЮНЕСКО. Та справжньою перлиною заповідника є легендарна «Долина нарцисів». Унікальний природний об’єкт, який не можна побачити більше ніде у світі.
– Селиська сироварня.

Традиції сироваріння на Закарпатті мають багатовікову історію. Справжньою гастрономічною пригодою стане відвідування Селиської сироварні. Для виробництва використовується коров’яче молоко від місцевих фермерів, а перейнятий у  швейцарських сироварів досвід дозволяє майстерно пресувати та формувати неповторний смак трьох фірмових сирів – напівтвердих «Селиського» і «Нарцису Карпат» та м’якого «Хусту». Процес дозрівання продукції в обладнаних підвалах зі сталими вологістю та температурою займає кілька місяців, і допитливим туристам обов’язково продемонструють це царство сиру під час екскурсії до сироварні. А на дегустації Ви відчуєте себе в швейцарських Альпах, ще й додому привезете унікальних делікатесів. Дегустація сирів не залишить байдужими навіть найприскіпливіших гурманів.
Повернення у готель, вечеря, вільний час.

День 3.

08:00 – сніданок, звільнення номерів.
– Велятино – теплі води.

Найперше, чим термальні води Велятина, привертають увагу – це підвищеним вмістом брому та йоду (бром має сильно заспокійливі властивості на людське тіло). Воду отримують зі свердловини, глибиною близько кілометра, при температурі від +40 до +60 градусів за Цельсієм. Перед безпосереднім використанням у процедурах її охолоджують до прийнятної для людського тіла температури (30-38 градусів цельсія).
Мінералізація Велятинської «води» складає близько 100 грам на літр, якщо наприклад морська вода має всього три грами  на літр води.
– с. Ділове – географічний центр Європи.

В с. Ділове знаходиться географічний центр Європи. Фото на пам’ять біля визначного місця. Найперший монумент був встановлений тут ще в середині 19 століття. Сюди протягом багатьох десятиліть прагнуть потрапити туристи з різних країн, щоб побачити, де перетинаються лінії, що з’єднують різні точки нашого континенту.
– Музей-Колиба.

Він унікальний тим, що тут зібрана величезна колекція експонатів, що розповідають про життя місцевого населення різних епох. У музеї ви побачите різноманітні предмети побуту, одяг, посуд, домашнє начиння, сувеніри. Тут же можна покуштувати страви знаменитої гуцульської кухні, приготовані майстерними закарпатськими кухарями. В колибі готують один із найсмачніших бограчів на всьому Закарпатті.
– Труфанецький водоспад.

Одним із найяскравіших туристичних місць Закарпаття є водоспад Труфанець. Саме він є найвищим водоспадом цієї області, який розташувався на південних схилах гірського масиву Свидовець. Основним джерелом водоспаду є водойма річки Труфанець — права притока річки Чорна Тиса. Цікавим фактом потоку Труфанець є те, що свій початок він бере на висоті понад 1700 метрів у підніжжі г. Близниця. Розмістився водоспад Труфанець на останньому порозі перед тим, як потік впадає в р. Тиса. Висота падіння води в ньому сягає 35 м. Каскади потоку Труфанець бурхливо зриваються із скельних обривів, що саме й заманює сюди щорічно велику кількість туристів.
– Яблуницький перевал та сувенірний ринок.

Яблуницький перевал – найвищий в Українських Карпатах, 931 метр н.р.м. Звідси відкривається прекрасна панорама на Чорногірський та Свидовецький хребти, а за Яблуницею траса стрімким серпантином пірнає на Закарпаття. Тут знаходиться непоганий сувенірний ринок, де можна придбати різноманітні карпатські сувеніри та смаколики.
Повернення  додому.
23:00 – орієнтовне прибуття до Луцька.

Наші переваги:

 • супровід професійним travel-гідом;
 • авторська програма, що передбачає максимум вражень, та комфортний відпочинок;
 • зручне місцепроживання відносно туристичних об’єктів;
 • вечірні факультативні розважальні програми;
 • у нас весела, дружня компанія 🙂

У вартість включено:

 • транспортно-екскурсійне обслуговування;
 • проживання у готелі або котеджі, при 2-ох, 3-ох містному розміщенні зі зручностями в номері;
 • супровід гідом компанії;
 • страхування;
 • гарний настрій 🙂

Додаткові витрати:

 • харчування (60 – сніданок, 80 – обід, 80 – вечеря);
 • вхідні квитки;
 • факультативні екскурсії.
Оберіть місце
Бронювання туру

×