8 березня у ЛЬВОВІ
Вартість поїздки: 450 грн (з 1 людини)
8 березня
Кількість вільних місць: 5
День 1.

06:00 – виїзд з Луцька.
– Екскурсія “Високий замок”.
Високий Замок – це символ Львова, одна з центральних його пам’яток та найвища точка міста. Це одне з найбільш улюблених і найбільш відвідуваних місць у Львові серед туристів. Без перебільшення дуже романтичне місце, де час від часу освідчуються закохані пари.
А ще з Високого замку починається історія міста Львів, яку Ви обов’язково маєте почути!
– Екскурсія “Романтика Старого Львова”. Старовинне місто має безліч цікавих і захоплюючих історій, адже пережило славні події розквіту і стало одним із головних торгівельних центрів середньовічної Європи. Бувши під владою декількох країн Львів ввібрав різноманітність архітектурних стилів, і сьогодні велично красується цікавими будівлямита старовинними вуличками. Має це місто свою неповторну магію та романтику і кожен з відвідувачів завжди знаходить свій затишний куточок, до якого хочеться повертатися знову й знову!
Ми побачимо пам’ятник ренесансної архітектури – Успенську церкву, ансамбль Вірменського та Єврейського кварталів, міський та Королівський арсенал, комплекс монастиря бернардинів. Відвідаємо першу залу музей Аптеки. Замилуємося Львівським театром опери та балету ім. Соломії Крушельницької.  Це унікальна пам’ятка архітектури кін. ХІХ ст., яка входить до переліку найгарніших театрів Європи, пам’ятники українському та польському геніям Тарасу Шевченку та Адаму Міцкевичу, львівську “статую свободи”, греко-католицьку церкву Преображення Господнього, Італійський дворик, Дім Легенд, Кавову копальню та ін.
Завітаємо до «Шоколадної крамниці». Львів здавна славився своїми кав’ярнями та кондитерськими. Тому особливо приємно  доторкнутися до історії, традицій та потрапити в один з кращих шоколадних магазинів України. Тут Ви зможете зануритися в атмосферу шоколадної фантазії і спробувати все на смак.
Під час подорожі ми відвідаємо цікаві й оригінальні кав’ярні, кафе і ресторани, що мають свою перчинку та ізюминку. :)
20:00 – виїзд додому!

Наші переваги:

  • супровід професійним travel-гідом;
  • авторська програма, що передбачає максимум вражень, та комфортний відпочинок;
  • факультативні екскурсії по бажанню;
  • у нас весела, дружня компанія 🙂

У вартість включено:

  • транспортно-екскурсійне обслуговування;
  • супровід гідом компанії;
  • страхування;
  • гарний настрій 🙂

Додаткові витрати:

  • харчування
  • вхідні квитки
Оберіть місце
Бронювання туру

×