Північний круїз
Вартість поїздки: 4300 грн (з 1 людини)
05-09 березня
Кількість вільних місць: 31
День 1.

Виїзд з Луцька.
Проходження державного кордону.

Екскурсія по Любліні.

Люблін – унікальне середньовічне місто з цехами і майстернями, Ратушею, ринковими площами, фортифікаційними спорудами. В одному місці можна розгледіти сліди відразу декількох епох.
У цьому місті зуміли гармонійно поєднати минуле і сучасність. Тут, у східній Польщі, відчутні сліди також української історії, а українська церква діє просто в музеї.

Переїзд до Риги.

День 2.

Оглядова екскурсія по старій Ризі.

Рига зберігає дуже багато загадок, таємниць і з плином часу стає все більш привабливою. Столиця Латвії дивовижним способом поєднує в собі все: старовинні будівлі та не дуже давні будови радянських часів, сучасні будинки. На вуличках можна почути різні мови світу. Місто на березі ріки Даугава, де зимою не холодно і влітку не жарко, заворожує своєю красою. Відзначаються своєю величністю такі місця, як Двір Конвента, церква Святого Петра, Домський Собор, Дім чорноголових, Шведські Ворота та будівля Сейму.
17:30 – Відправлення з Риги до Стокгольму на паромі.

По дорозі до Стокгольму – дискотека, караоке, розважальні ігри.
Ніч на паромі.

День 3.

Сніданок на паромі (оплачується додатково)
10:30 – прибуття до Стокгольму.

пішохідну екскурсію по старому місту Гамла Стан.

Кажуть, що в Стокгольмі є стільки місць, які хочеться побачити, що можна й розгубитись. Але в першу чергу потрібно оглянути стару частину міста – заворожуючий Гамла Стан. Тут знаходиться і Королівський палац – найбільший замок в світі, який досі функціонує, і Стокгольмський собор, в якому у всі часи коронували шведських правителів. Місто збудоване на 14 островах, тому його чарівливі водні пейзажі не залишать байдужим нікого, а до того ж допоможуть відчути атмосферу міста, в якому народжувались легендарні персонажі казок Астрід Ліндгрен.

17:00 – Відправлення зі Стокгольму у Ригу.
Ніч на паромі.

День 4.

Сніданок (оплачується додатково). 11.00 прибуття в Ригу.

– екскурсію по м. Юрмала.

Тут приємно прогулятися вздовж моря, відчуваючи, як солоний подих Балтики, змішаний з ароматом хвої, наповнює легені, а шум води звільняє голову від турбот і зайвих дум. Юрмала – “перлина” Латвії і найбільший курорт Прибалтики, розташований на березі Ризької затоки, всього за 20 км від Риги. Чудові піщані пляжі в обрамленні сторічних сосен простягнулися на 32 км, повітря чисте і свіже, тихий шелест моря заспокоює і пестить. Додай до цього джерела з цілющою мінеральною водою, якою заповнюють навіть басейни, лікувальні грязі, помірний приморський клімат та сторічні традиції оздоровлення й лікування в юрмальських курортних готелях, гостинність і європейський сервіс, добре збережену традиційну дерев’яну архітектуру, і Ти зрозумієш, наскільки влучною є ця назва. Крім того Юрмала – символ гумору і музики, місто святкувань та фестивалів.

Відправлення додому.

День 5.

08:30 – 10:00 Орієнтовне прибуття  до Луцька.

До вартості включено:

– екскурсійне та транспортне обслуговування;

– проїзд на паромі Рига-Стокгольм-Рига у 4-місній каюті категорії С (B на паромі Romantika) (без вікна, душ та туалет в каюті).

– страхування;

– супровід гідом компанії

– хороший настрій 🙂

 

Додатково оплачується:

– сніданки на паромі 12,5 Є;
– факультативні екскурсії;

– проїзд громадським транспортом

afdfdebaddfebccdeaebadae_ccca dbdbb x_Stockholm_old_town ddeaaeefecda Відпочинок csm_S_Riga_Fotolia__fbacf Fotolia__Subscription_L stokholmastockholm
Оберіть місце
Бронювання туру

×