Пересопниця, Тунель Кохання, “Сокіл”

Кількість вільних місць: 16
День 1.

Пересопниця. Древнє село з багатою історією, яка залучає увагу гостей з різноманітних куточків не тільки нашої Батьківщини, а й інших країн. Цікаво село не лише роком першої писемної згадки – 1149, а й тим, що свого часу воно було частиною Київської Русі і Галицько-Волинського князівства. Зараз же, основною визначною пам’яткою цього місця є культурно-археологічний центр Пересопниця.

Батьківщина української Першокниги. Пересопницька Євангелія була написана у 1561 році в Пересопницькому монастирі Різдва Пресвятої Богородиці, саме цей перший переклад Святого Письма зі старослов’янської церковної мови на староукраїнську і став національним українським символом духовності та культури, справжньою святинею українців.

Тунель кохання.

Ботанічний феномен — «живий» зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев та кущів. Сплітаючись між собою гілками і листям, вони виглядають наче тунель точної арочної форми. Кажуть, арка має символічне значення. Ті, хто побував тут, розповідають про дуже сильну ауру, яку можна відчути. А колія на дві рейки – це ніби символ шляху для двох доль. Якщо самотня людина, стоячи у цьому тунелі, загадає бажання знайти свою половинку, воно обов’язково збудеться. Пари ж просять у долі вічного кохання. І справді, важко втриматись, щоб не загадати бажання, коли стоїш ніби посеред казки.

Мисливсько-спортивний комплекс “Сокіл”

Місце, де кожен знайде розваги для себе. Комплекс пропонує:

Туристичні піші маршрути на території комплексу до загонів з дикими звірами; велосипедні маршрути мальовничими лісами довкола;

Пейнтбольні баталії для дітей та дорослих;

Навчання стрільбі з лука;

Кінноспортивна школа та прогулянки верхи із фотосесією.

Наші переваги:

  • супровід професійним travel-гідом;
  • авторська програма, що передбачає максимум вражень та комфортний відпочинок;
  • у нас весела, дружня компанія 🙂

У вартість включено:

  • екскурсійне обслуговування;
  • гарний настрій 🙂
Оберіть місце
Бронювання туру

×