НОВИНКИ ЗАКАРПАТТЯ

Вартість поїздки: 1800 грн (з 1 людини)
2-4 квітня
Кількість вільних місць: 16
День 1.

05:00  виїзд з Луцька.
Замок Шенборн
ів. Наша подорож розпочнеться з відвідання дивовижної архітектурної будівлі, що схожа на маленький казковий замок, який називають мисливським палацом, що є одним з найкрасивіших та найбільш збережених палаців України. Замок оточений потопає в зелені чудового англійського парку, дерева якого дивують своєю могутністю. Ми прогуляємося лісовим масивом та заглянемо в найпотаємніші куточки палацу Шенборнів.

Замок Паланок. Старовинний замок видно, з якого б ви боку не наближалися до Мукачева. Овіяний легендами й бойовою славою, він увінчує своїми могутніми фортечними спорудами одиноку гостроверху сопку вже давно потухшого древнього вулкану, що височіє на довколишній рівнині.

Замок овієний цікавими легендами та має непросту історію. Неприступну фортецю не можливо було здобути ні раптовим нападом, ні тривалою облогою. Проте, ми легко піднімемося на один із бастіонів та поповнимо колекцію чудовими панорамними фото.

Дегустація вин у готельному комплексі “Червона гора”. Закарпаття – центр українського виноробства, і де як не тут залишається ласувати цим ароматним та п’янким напоєм. Ви скуштуєте різноманітні варіації виноградних та плодово-ягідних вин, а також матимете можливість їх придбати у подарунок рідним.

Поселення у готель, вечеря, вільний час.

День 2.

08:30 – сніданок, виїзд на екскурсії.

Мінеральні води в Шаянах. Шаянська долина — це казкова місцина, оточена невисокими горами, здавна відома як курортна. Окрім чудових краєвидів i чистого гірського повітря щедра природа дарувала місцевим жителям свої цілющі, насичені корисними мінералами води.

Іза – центр лозоплетіння. Унікальне село, де можна знайти найрізноманітніші види кошиків, крісел-гойдалок та інших виробів із лози.

Сироварня “Бараново”. Спеціалізується на виробництві різних видів сиру з овечого та коров’ячого молока за найкращими традиціями закарпатського сироробства. Підприємство пропонує 15 видів продукції, до числа яких входять бринза, вурда, м’які та тверді сири, масло, кефір.

Равликова ферма. У нас буде унікальна можливість не лише дізнатись більше про равликів але й продегустувати їх на смак. На фермі вирощують 3 види равликів. Для цього створені найбільш сприятливі умови – і кормові, і кліматичні.

Теплі води “Велятино”. Відпочинковий комплекс «Теплі води» запрошує оздоровитися в лікувальних термальних басейнах. Тут можна відпочити душею та тілом, відновити здоров’я, сили й енергію.

Повернення до готелю, відпочинок, вільний час.

День 3.

08:30 – сніданок, звільнення номерів.

Ландшафтний парк і курорт Деренівська купіль. Неймовірне поєднання краси природи, сучасної архітектури та мистецтва. Прогулюючись чудовим парком ви будете вражені, адже це справжній ботанічний сад із колекцією п’яти тисяч насаджень з усього світу.

Термальний комплекс “Золота гора”. Сучасний оздоровчо-рекреаційний комплекс для всієї родини. Відчути ефект цілющих властивостей підземних вод Ви зможете у семи різних басейнах з термальними та прісними водами. Цілюща, гаряча термальна вода прямує із самого серця землі,
та потрапляє в термальні басейни «Золота Гора» з температурою 29 – 39°C.

Корчма-музей Деца у нотаря. Корчма працює уже вісімнадцятий рік. За цей час вона стала без перебільшення культовим місцем. Тут відбуваються концерти і фестивалі. Основною концепцією закладу є живий закарпатський гумор змішаний з пропагандою вживання алкоголю.

Повернення додому.

Наші переваги:

 • діти до 6 років безкоштовно (без місця в автобусі та ліжко-місця в готелі);
 • діти від 6 до 12 років знижка 20%;
 • супровід професійним travel-гідом;
 • авторська програма, що передбачає максимум вражень, та комфортний відпочинок;
 • проживання у готелях або котеджах зі зручностями в номері;
 • розташування готелів неподалік туристичних об’єктів;
 • у нас весела, дружня компанія 🙂

У вартість включено:

 • транспортно-екскурсійне обслуговування;
 • супровід гідом компанії;
 • проживання в готель 2-х і 3-х місні номери зі зручностями;
 • дегустація 9 видів вин.
 • страхування;
 • гарний настрій 🙂

Додаткові витрати:

 • харчування (60 грн сніданок, 80 грн обід, 90 грн вечеря);
 • вхідні квитки (Палац Шенборнів 10 грн діти/20 грн дор., Мукачівський замок 50 грн/ос.,  Равликова ферма ( дегустація ) 120 грн , сироварня Бараново 75 грн ос. Деренівська купіль 50 грн.\1 ос.)
 • термальні басейни “Велятино” 200 грн за 2 год.
 • термальні басейни “Золота гора” 250 грн/ос. за 3 год)
 • факультативні екскурсії.
Оберіть місце
Бронювання туру

×