Невідомі Гриняви

Вартість поїздки: 2100 грн (з 1 людини)
Кількість вільних місць: 16
День 1.

Дорога та трекінг хребтом Степанський-Косарище (1148 м) | 8 км

00:00 – старт з Луцька у тур Невідомі Гриняви.
Близько 8 ранку будемо в серці Українських Карпат в селі Дземброня. Снідаємо, переодягаємось та вирушаємо на прогулянку мальовничим хребтом, з якого відкривається панорама на величну Чорногору, а позаду – на Гринявський масив. До обіду спускаємось в село, звідки трошки під’їдемо до нашої садиби. Поселення, відпочинок, вечеря. Сауна за бажанням. У дружному колі співаємо пісень)

День 2.

Перехід за маршрутом: с. Зелене — Угорські Скелі (1250 м) — с. Зелене | 11 км

Снідаємо у садибі та сідаємо в бусик, який відвезе нас ще “глибше” у гори до села Зелене. Звідси стартує наш маршрут до одного з найцікавіших природних об’єктів Українських Карпат – Угорських скель, які серед смерек підносяться на висоту 25 м. З собою несемо перекус та запашний чай. Обідаємо біля скель, фотографуємось і прямуємо донизу. Ввечері відновлюємо калорії смачною їжею, відігріваємось в сауні, ділимось враженнями за два дні)

День 3.

Перехід за маршрутом: садиба — хребет Кринта — Верховина | 12 км

За умов хорошої погоди виходимо раненько, аби встигнути на світанок. Маршрут веде прямо від нашої садиби. Хребет Кринта-Скупова є частиною Гринявських гір і одночасно чудовим місцем для зустрічі нового дня. Після перекусу з гарячим чаєм рушаємо в сторону Верховини, де завершуємо пішу частину. Наші речі бусик забере із садиби і чекатиме нас на фініші. Прямуємо додому, обмінюючись фотографіями і плануємо вже разом нові мандрівки:)

23:00 – орієнтовний час повернення з туру Невідомі Гриняви.

Невідомі Гриняви – тур у зимові гори, відпочинок від міської метушні, гармонія з природою, нові знайомства і нові друзі, чарівні світанки.

Місцем нашої дислокації є село Дземброня, що розкинулося між Чорногорою і Гринявами на висоті 700-900 м над рівнем моря. Звідси кожного дня будемо ходити одноденними маршрутами серед засніжених гір.

Прогуляємось панорамним хребтом Степанський-Косарище, що розділяє села Бистрець і Дземброню, пройдемось зимовим лісом до величних Угорських Скель (1250 м), а у третій день – спробуємо зловити гарні кадри світанку на хребті Кринта, стежка на який веде прямо від нашої садиби, і спускаємось з видом на столицю Гуцульщини – Верховину. Неймовірні краєвиди на Чорногірський масив зможемо бачити кожного дня (звісно за умов хорошої погоди). По вечорах відпочинемо у карпатській сауні і поспіваємо під гітару:)

Ці маршрути є цілком доступними для новачків.

Взимку ми не користуємось бівачним спорядженням (намет, спальник, карімат), а тому й немає сенсу носити важкий рюкзак. Щоденно за плечима у нас невеличкий рюкзачок на 15-25 л, у який кладемо термос, бутерброд, смаколик, павер-банк, другу куртку або додаткову фліску для утеплення на зупинках.

Що ж взяти з собою у мандрівку, див. у переліку необхідних речей та спорядження. У малосніжну зиму і залежно від висоти маршрутів йдемо на прогулянки без додаткового спорядження, при великій кількості снігу – пересуваємось на снігоступах (не вимагають досвіду й спеціальної підготовки).

Комфортне проживання в садибі

До наших послуг двомісні кімнати з санвузлом і душем на поверсі, кухня загального користування, хол, карпатська сауна, гойдалка з чудовим краєвидом, мангал та найголовніше – повністю ізольоване розташування на пагорбі під лісом.

У вартість входить:

 •  харчування (від обіду першого до обіду третього днів)
 • проживання у садибі зі зручностями (2 ночі)
 • супровід гіда-провідника
 • карпатська сауна (2 год)
 • групова аптечка
 • сертифікат маршруту
 • консультації й допомога при підготовці до туру
 • приємні сюрпризи.

У вартість не входить:

 • проїзд та усі трансфери по програмі (Луцьк-гори-Луцьк, орієнтовно 750-900 грн, розраховуємо перед стартом туру при сформованій групі).
 • харчування в дорозі
 • прокат спорядження

Важливо!

🔵 Похід Карпатами у будь-яку пору вимагає нормальної фізичної підготовки.

🔵 З орендою спорядження (трекінгові палки, бахіли) й ретельною підготовкою до мандрівки з радістю допоможемо. Зі списком необхідних речей можете ознайомитися, перейшовши за посиланням. Якщо у вас виникли труднощі зі збором усього необхідного – повідомте нам, і ми допоможемо у вирішенні всіх питань.

Інструктор може вносити зміни в маршрут на свій розсуд в залежності від погодних умов, фізичного стану учасників та інших факторів. Рішення інструктора обговоренню не підлягають.

🔵 Для підтвердження участі в поході необхідно внести передоплату в сумі 700 грн (можна особисто, можна на картку). У разі вашої відмови від походу дану суму можна використати на будь-як іншу мандрівку зі «смак пригод» протягом року, за винятком відмови не пізніше, ніж за один тиждень до старту програми. В такому випадку передоплата не повертається.

Решту оплати за тур – при зустрічі в день мандрівки.

Більше походів у гори тут:

Рекомендований перелік речей взимку:

Оберіть місце
Бронювання туру

×