На Кукул та водоспади

Вартість поїздки: 1450 грн (з 1 людини)
Кількість вільних місць: 16
День 1.

Івано-Франківськ – смт. Ворохта – г. Кукул (1540 м) – пол. Озірна – смт. Ворохта – с. Татарів

З Івано-Франківська замовленим транспортом доїдемо до Ворохти, з окраїни якої  піднімемось до одного з найбільш доступних й красивих хребтів Українських Карпат –Кукул. Набір висоти складатиме всього 600 м, а протяжність підйому 4 км не відчуємо через теплі розмови і знайомство. Досхочу фотографуємось, милуємось Чорногірським масивом з видом на Говерлу й Петрос та обідаємо на полонині. Після обіду спускаємось в цивілізацію та відправляємось на поселення. Вечір проводимо з гітарою, співаючи пісень, та шашликами в чудовій компанії після насиченого дня – найкращий спосіб зняти приємну втому.

День 2.

С. Татарів – вдсп. Женецький Гук – м. Яремче – вдсп. Пробій – вдсп. Бухтівецький – Івано-Франківськ

Після сніданку виїжджаємо з готелю полювати на водоспади. Водоспадний день подарує нам красу таких творінь природи – Женецький Гук, Пробій та Бухтівецький. Між ними ситно обідаємо та ділимось враженнями від побаченого. Підвечір їдемо до Івано-Франківська, де в знаменитій «Десятці» дружно підсумовуємо нашу мандрівку й складаємо плани на майбутні подорожі. На останок, прогулюємось вечірнім містом та роз’їжджаємось по домівках з надією знову зустрітися.

Запрошуємо з нами провести заключні осінні вихідні у горах. Ми плануємо трохи щось побачити й трохи відпочити від буденності. Спитаєте ви як? Дуже просто, адже ми знаємо ідеальні й досить легкі рецепти щастя, насолоди, задоволення й внутрішнього спокою. Одноденний похід на панорамний хребет Кукул (1540 м) з купою полонин та колиб, прекрасними інста-локаціями й неймовірними краєвидами після поселення в готелі яскраво доповниться шашликами, піснями під гітару та дружніми посиденьками. У другій частині подорожі змінимо формат і влаштуємо фото-тур карпатськими водоспадами. Чудовий набір побачених об’єктів в поєднанні з емоціями та прекрасними людьми – запорука крутезних вихідних, про які тільки міг мріяти. Відчуваєте, що це Ваше? Гайда з нами до Карпат!

Вартість з Луцька – 1450 грн.

Вартість зі Львова – 1400 грн.

Вартість з Києва – 1650 грн.

            Можливе добирання з інших міст України. Задля цього лише зв’яжіться з нами.

  У вартість входить: квитки на потяг (туди й назад), харчування (окрім сніданку першого й вечері другого днів), робота гіда-провідника, групова медична аптечка, професійні фото-сети, консультації щодо підготовки до походу, приємні сюрпризи, купа емоцій і незабутніх моментів.

     У вартість не входить: трансфери по маршруту (орієнтовно 450-500 грн, все залежатиме від кількості людей), харчування, не передбачене програмою, форс-мажори, особисті витрати, медичне страхування.

Примітки:

♦  Проживання буде в хорошому готелі зі зручностями в номерах в селі Татарів або Микуличин.

♦ З одноденним походом на г. Кукул справиться будь-яка фізично здорова людина. Лише при наближенні дати мандрівки рекомендуємо трохи більше ходити, підійматися по сходах.

♦ За приведеного друга в подорож – знижка 5 % від вартості туру.

Оберіть місце
Бронювання туру

×