На Костричу за крокусами

Вартість поїздки: 1750 грн (з 1 людини)
28-29 березня
Кількість вільних місць: 13
День 1.

 Івано-Франківськ-Кривопільський перевал-г. Кострича (1585 м)-полонина Веснарка (9 км)

 Пройдемо – 8 км. Набір висоти – 600 м.

З міста Івано-Франківськ зранку вирушаємо в напрямку етнічної Гуцульщини, де на одному з найвищих перевалів Українських Карпат розпочнемо пішохідну частину програми. Висота Кривопільського перевалу становить 970 м над рівнем моря, тому набір висоти у перший день для нас буде невеличкий. Казковим зимовим лісом піднімемось на полонину Веснарка, з якої без рюкзаків зробимо вечірнє сходження на г. Кострича. Смачно вечеряємо, співаємо пісень та весело проводимо час.

День 2.

 Полонина Веснарка – р. Прут – хутір Завоєля – с. Ворохта – Івано-Франківськ 

 Пройдемо – 7 км. Скид висоти – 450 м.

Краще гір можуть бути лише світанки в горах. Зустрічаємо сонце з видом на Чорногору і збираємо табір. Спускаємось  до річки Прут та прямуємо до цивілізації, де релаксуємо і поновлюємо сили у карпатських чанах. Сповнені емоцій повертаємося до Івано-Франківська і востаннє вечеряємо разом. Бо ж у душі ми ще в горах. Сертифікат маршруту, пам’ятне фото, нові друзі і знову роз‘їжджаємось, аби потім пройти ще не один десяток кілометрів в горах світу.

Відчути весняні Карпати – унікальне явище. Саме в цей час з-під снігу починають з’являтися чарівні весняні квіти – крокуси й підсніжники, і саме цього разу можемо їх знайти. Біля підніжжя сніг починає вже танути, та на величних вершинах Чорногори він буде лежати до травня. Саме з Костричі відкриваються запаморочливі краєвиди Говерли і братів її менших, адже хребти розташовані паралельно один одному, і саме тут – одна з найкращих локацій для милування природою. На завершення програми відпочиваємо та поновлюємо сили в карпатських чанах у Ворохті. Ночівля в затишній колибі (хатині) гуцулів-пастухів на висоті 1300 м. Прогуляємось зимовим лісом, поспіваємо під гітару, скуштуємо похідної кухні, наробимо аватарок, зустрінемо світанок, побалакаємо за вогнищем, відпаримось в чані та ще багацько-багацько хороших справ зробимо разом) Описувати можна довго й гарно, та все ж краще один раз побачити, ніж сто разів почути чи прочитати, тому не втрачайте такий шанс! 🙂
Маршрут: Івано-Франківськ – Кривопільський перевал – полонина Веснарка – г. Кострича (1585 м) – р. Прут – с. Ворохта – Івано-Франківськ
Кілометраж: 15 км.
Складність: легка.
Тривалість: 2 дні.
Вартість розрахована на виїзд з Луцька потягом (плацкарт). Є можливість з інших міст України.
У вартість входить:
 • повноцінне харчування (окрім сніданку першого й вечері другого днів)
 • проїзд потягом
 • усі трансфери й переїзди по маршруту комфортабельним бусом (Івано-Франківськ-Кривопільський перевал; Ворохта-Івано-Франківськ)
 • супровід гіда-провідника
 • групова аптечка
 • кухонне обладнання й пальник
 • професійний фотосупровід
 • сертифікат проходження маршруту
 • консультації й допомога при підготовці до туру
 • незабутні враження й приємні сюрпризи.
У вартість не входить:
 • особисте спорядження (рюкзак, карімат, місце в наметі – все можна взяти в оренду)
 • форс-мажори
 • карпатські чани/банька
 • особисті витрати.

До вартості включено: проїзд з Луцька туди, орієнтований на потяг №058 Ковель-Одеса з пересадкою в місті Славута на потяг №043 Київ-Івано-Франківськ. З Луцька виїзд в п’ятницю ввечері 27 березня, о 20:33 год. Проїзд назад, орієнтований на потяг №667/668 Чернівці-Ковель, з відправленням з Івано-Франківська о 23:25 год. Повернення в Луцьк в понеділок зранку 30 березня, о 7:28 год ранку.

До вартості включено: проїзд з Києва/Львова до Івано-Франківська, орієнтований на потяг №043 Київ-Івано-Франківськ/Івано-Франківськ-Київ. З Києва відправляється о 19:06 год в п’ятницю 27 березня, зі Львова о 03:11 год ночі 28 березня. Повернення в Київ 30 березня зранку о 8:51 год з виїздом напередодні ввечері о 21:55 год з ІФ, повернення у Львів о 00:41 год ночі 30 березня.

Важливо!

🔵 Похід зимовими Карпатами вимагає нормальної фізичної підготовки, мінімального досвіду походів та пристосування до похідного життя.

🔵 З собою рекомендуємо мати близько 400 грн, на сувенір, чани й вечерю в кафе Івано-Франківська.

🔵 З орендою спорядження й ретельною підготовкою до походу з радістю допоможемо. Лише напишіть, з чим потрібна допомога. Зі списком необхідних речей можете ознайомитися, перейшовши за посиланням.

🔵 Гід-інструктор може вносити зміни в маршрут на свій розсуд в залежності від погодних умов, фізичного стану учасників та інших факторів. Рішення інструктора обговоренню не підлягають.

🔵 Для підтвердження участі в поході необхідно внести передоплату в сумі 800 грн (можна особисто, можна на картку). У разі вашої відмови від походу дану суму можна використати на будь-як іншу мандрівку зі «смак пригод» протягом року, за винятком відмови не пізніше, ніж за один тиждень до старту програми. В такому випадку передоплата не повертається.

Решту оплати за тур – не пізніше, ніж за 2 дні до початку на картку.

Телефонуйте 📞0957219993, 0952442185 або пишіть нам у соцмережі.

 

Оберіть місце
Бронювання туру

×