Музей Волинської ікони, Рокині, Колодяжне

Кількість вільних місць: 16
День 1.

Музей Волинської ікони – єдиний в Україні музей подібного профілю. У восьми залах музею зібрана дивовижна колекція понад півтори тисячі експонатів: рідкісних і стародавніх ікон, скульптур, предметів церковної декоративного різьблення, хрестів-розп`ять і безліч інших священних предметів мистецтва.

Найбільш цінним і відомим експонатом музею є чудотворна ікона Холмської Божої Матері. Справжнє походження святині досі невідомо.

У музеї зібрана воістину унікальна колекція ікон волинських майстрів. Манера і вміння поєднувати різні стилі стали візитною карткою тутешніх іконописців. Їхні роботи наділені унікальною енергетикою, а деякі вважаються чудотворними і відомі далеко за межами України.

Для любителів творчості видатної української письменниці Лесі Українки свої двері відкриває Музей-садиба родини Косач. Музей недавно був повністю відреставрований і тепер відповідає найвищим європейським стандартам.

Садибу в 1868 році придбав батько Лесі, Петро Косач, через деякий час сюди переїхала його родина. Тут пройшли дитячі та юнацькі роки Лариси Косач, майбутньої письменниці, більше відомої під псевдонімом Леся Українка. З 1882 по 1907 роки вона з деякими перервами проживала в садибі, багато хто з її поетичних творів були написані в Колодяжному.

В експозиції представлено меморіальні речі Лесі Українки та її родини, прижиттєві видання творів поетеси та її матері – Олени Пчілки, фотографії, речі побуту та етнографії Волині, відтворені фрагменти робочою кабінету і сільської хати.

Музей історії сільського господарства Волині Скансен –  дивовижна експозиція минулого українського народу.

Цікаві й захоплюючі експозиційні матеріали представлені в семи залах музею, які  розповідають про виникнення землеробства та зародження скотарства на Волині, шляхи, удосконалення землеробських знарядь праці. Висвітлено найперші способи переробки сільськогосподарської сировини, ремесла і промисли селян. Тут представлено історію розвитку сільського господарства Волині від найдавніших часів до сьогодення.

Етнографічні матеріали знайомлять відвідувача з традиційним національним одягом, вишивками,  рушниками, технологією їх виготовлення і знаряддями виробництва тканини, символікою орнаментів та візерунків.

Наші переваги:

  • супровід професійним travel-гідом;
  • авторська програма, що передбачає максимум вражень та комфортний відпочинок;
  • у нас весела, дружня компанія 🙂

У вартість включено:

  • екскурсійне обслуговування;
  • гарний настрій 🙂
ллллороо мапиртоьлбджю завантаження ()щщдщд x Відпочинок Відпочинок images ()тотото pxХолмська_ікона_Богородиці_Одигітрії
Оберіть місце
Бронювання туру

×