Луцьк через призму віків

Вартість поїздки: 250 грн (з 1 людини)
Кількість вільних місць: 16
День 1.

Наш маршрут розпочнеться на Театральному майдані. З цього місця добре видно, як розбудувалося місто, як сходяться в центр його вулиці, по яких ходили лучани ще задовго до нас. Собор святої Трійці, монастирі, пам’ятник Лесі Українці, театр, луцькі готелі та кав’ярні,  церкви та каплички – вони постали на цьому місці не просто так…

Колишній монастир бернардинів на Градній горі, шашечки Трилінського, пиво Земана, радіо та німе кіно від Кронштейнів, цегла Глікліха, гостинність тринітаріїв  – далеко не весь перелік міських замальовок, які ви почуєте…

 • Історико-культурний заповідник «Старе місто»

Луцьк – місто стародавнє, місто-легенда, місто-острів. Кожен будинок, кожен камінець бруківки приховує в собі таємниці історії, і лише деякі з них місто розповіло своїм мешканцям. У середні віки Луцьк називали Волинською Венецією, з річкою були пов’язані торгівля та ремесла. Луцьк – це місто-фортеця; місто мирного співіснування церков та монастирів різних віросповідань; мiсто, де переплелися рiзноманiтнi етноси та народи – від вірмен та караїмів до німців та чехі.
А ще в Старому місті можна побачити будинок родини Косачів та старий ясен, під яким юна Леся написала свій перший вірш «Надія».
Сучасне диво – будинок місцевого скульптора Миколи Голованя. Ось уже більше 30-ти років він, як Гауді, розбудовує свій дім. А як трохи повезе, то ще й  буде нагода поспілкуватися з Миколою Микитовичем. Він завжди на подвір’ї щось робить, бо він – Майстер.

 • Підземелля костелу святих апостолів Петра і Павла

Окрім наземного міста, у Луцьку є розбудована мережа підземних переходів. На трьох рівнях підземного міста були сакральні об’єкти, трапезна, в'язниця, гробниці. Про унікальні триярусні підземелля існує чимало легенд. Особливо вражає їх висота, яка в окремих місцях сягає майже 6 метрів.

 • Замок Любарта

Луцький замок здобув перше місце у Всеукраїнському конкурсі “Сім чудес України: замки, палаци, фортеці” у номінації “Замки”.
Волинь завжди була включена у загальноєвропейські культурні, релігійні, науково-технічні процеси. І про це теж є місцеві історії та реальні факти.

 • Оглядовий майданчик

Для тих, хто звик дивитися масштабно та оцінювати події поглядом зі сторони, – радимо почати знайомство з Луцьком з оглядового майданчика. З лівого берега Стира відкривається неймовірний краєвид на Лютеранську кірху, костел святих Петра і Павла, замок Любарата, синагогу, Покровську та Хресто-Воздвиженську церкви, а також на сучасний, модерновий Луцьк.
Завітайте разом з нами і вам сподобається!

 • Сіті Парк – пам’ятник Кузьмі

 У Луцьку є урбанізований міський простір – Сіті Парк. Ідея облаштування річки Сапалаївки не нова, таку думку висловлювали ще чиновники ІІ Речі Посполитої, але втілити її вдалося лише зараз. Емоційним центром Сіті Парку є скульптура Кузьми, лідера гурту «Скрябін», він тут, серед нас, просто сидить на лавці поруч з нами… завжди поруч з нами.

 • Музей технічного прогресу

Історія людства – це історія винаходів. Ну, що такого спільного у гончарному крузі та лебідці до вудки? Технології, матеріали, ідеї, винаходи – минуле і майбутнє поряд. В експозиції музею понад 1500 експонатів, які демонструють найвагоміші етапи розвитку науки, техніки та прогресу. Це не просто цікаво, а неймовірно цікаво! І за кожним винаходом стоїть людина, її фантазія, уява, сміливість побачити те, що сховане від очей та посередніх умів!

Наші переваги:

 • супровід професійним travel-гідом;
 • авторська програма, що передбачає максимум вражень та комфортний відпочинок;
 • у нас весела, дружня компанія 🙂

У вартість включено:

 • транспортне та екскурсійне обслуговування;
 • гарний настрій 🙂

Додатково оплачується:

 • вхідні квитки у підземелля костелу Петра і Павла та замок Любарта;
 • музей технічного прогресу
Оберіть місце
Бронювання туру

×