Легендарний Лучеськ

Вартість поїздки: 60 грн (з 1 людини)
Кількість вільних місць: 16
День 1.
 • театральний майдан та пішохідна вулиці Лесі Українки

Пам’ятник нашій геніальній землячці Лесі Українці стоїть у самому центрі міста, на Театральному майдані. Леся ніколи не буває самотньою – від раннього ранку до пізнього вечора їй складають компанію дітвора, яка йде в школу,  пенсіонери – ті сидять у холодку, молодь, яка катається на всьому, що має колеса, прості лучани, шляхи яких завше йдуть через центр. Вулиця Лесі Українки, або Заглушецьке передмістя у середні віки, або ж монастирська дорога в часи Київської Русі, багата своїми історіями.А найбільше багатство Луцька – лучани, які жили, кохали, варили їсти, возили воду, випікали хліб, робили найкраще пиво, садили сади, робили цеглу.

 • історико-культурний заповідник “Старе місто”

Луцьк – місто стародавнє, місто-легенда, місто-острів. У середні віки Луцьк називали Волинською Венецією, з річкою були пов’язані торгівля та ремесла. Луцьк – це місто-фортеця; місто мирного співіснування церков та монастирів різних віросповідань; мiсто, де переплелися рiзноманiтнi етноси та народи – від вірмен та караїмів до німців та чехів. Майже поруч знаходяться православна Покровська церква i католицький костел, лютеранська кiрха i єврейська синагога, домініканський монастир і Хресто-Воздвиженське братство.  А ще в Старому місті можна побачити будинок родини Косачів та старий ясен, під яким юна Леся написала свій перший вірш «Надія».

 • підземелля костелу святих апостолів Петра і Павла

Окрім наземного міста, у Луцьку є розбудована мережа підземних переходів. На трьох рівнях підземного міста були сакральні об’єкти, трапезна, в’язниця, гробниці. Про унікальні триярусні підземелля існує чимало легенд. Особливо вражає їх висота, яка в окремих місцях сягає майже 6 метрів. Тогочасні інженерні рішення, фортифікаційні елементи, костельний побут, криниця,  камера-одиночка  – все це можна побачити у підземеллі костелу. А ще містика, привиди, сакральні поховання та хорор у стилі Кінга.

 • замок Любарта

Історія мурованого замку нараховує понад 600 років. Раніше на пагорбі у луці Стиру розташовувалась дерев’яна фортеця. У 1340-1384 роках князь Любарт розпочав  будівництво мурованої фортеці. Замок має три високі прямокутні вежі: В’їзну, Стирову та Владичу, добудовувався в часи появи вогнепальної зброї. Вистояла фортеця під натиском поляків та татар, а взята була двічі українцями під проводом Северина Наливайка та Максима Кривоноса.

 • Медова Волинь

Мед – рідке волинське золото. Один з найдавніших промислів нашого краю – бортництво. Запрошуємо Вас долучитися до таємничого світу бджіл та меду в нашій Медовій хаті. Питні меди, медові смаколики, медова косметика, оздоровча продукція, свічки – і це не повний перелік того, що може подарувати нам маленька комашка. Все можна спробувати-скуштувати та послухати цікаві розповіді професіоналів своєї справи.

Наші переваги:

 • супровід професійним travel-гідом;
 • авторська програма, що передбачає максимум вражень та комфортний відпочинок;
 • у нас весела, дружня компанія 🙂

У вартість включено:

 • екскурсійне обслуговування;
 • гарний настрій 🙂

Додатково оплачується:

 • вхідні квитки у підземелля костелу Петра і Павла та замок Любарта;
 • дегустація питних медів.
ЛЕГЕНДАРНИЙ ЛУЧЕСЬК Луцьк ЛЕГЕНДАРНИЙ ЛУЧЕСЬК Луцьк ЛЕГЕНДАРНИЙ ЛУЧЕСЬК Луцьк ЛЕГЕНДАРНИЙ ЛУЧЕСЬК ЛЕГЕНДАРНИЙ ЛУЧЕСЬК Луцьк ЛЕГЕНДАРНИЙ ЛУЧЕСЬК ЛЕГЕНДАРНИЙ ЛУЧЕСЬК
Бронювання туру

×