До Святого Миколая

Кількість вільних місць: 16
День 1.

06:00 – виїзд з Луцька. Переїзд до Івано-Франківська.
Захоплююча пішохідна екскурсія історичною частиною Станіславова — Івано-Франківська. Пам’ятки історії, архітектури, старовинні легенди, ретельно продуманий маршрут зроблять Вашу подорож незабутньою. Це одне з небагатьох міст, де практично невзмінному вигляді збереглася 49,5-метрова ратуша з позолоченим кілька років тому куполом і довколишньою Ринковою площею. Центр Івано-Франківська прикрашають бароковий єзуїтський костел, вірменська церква, діюча синагога і старі будинки, котрі схожі на іграшкові замки.

Переїзд в село Пістинь, що біля Косова – унікальний куточок мальовничих Українських Карпатах, де посеред зелених Покутсько-буковинських гір та невеличких дерев’яних гуцульських садиб живе і творить свої добрі справи такий же справжнісінький Миколай Чудотворець. Святий Миколай невтомно працює в своєму обійсті цілісінький рік: приймає кореспонденцію, відписує дітям і дорослим на листи, рахує добрі та збитошні вчинки всіх українських дітей, і, на сам кінець – добрих півроку напаковує свої скриньки та сховки, мішки та горшки, кишені та комини різноманітними подарунками!

Переїзд в Шешори – мальовниче гуцульське село, яке розтягнулося на кілька кілометрів уздовж бурхливої ​​гірської річки Пістиньки, відомої своїми Срібними водоспадами, а один з них – Шешорський гук, який ми обов’язково відвідаємо, вважається одним з найкрасивіших водоспадів у Карпатах.
Поселення у готель. Вільний час. Факультативно: баня та чани!

 

День 2.

Сніданок. Звільнення номерів.
Хата-музей «Тіні забутих предків». Під час екскурсії ви познайомитеся з історією зйомок фільму «Тіні забутих предків». Почуєте цікаві розповіді і невідомі факти пов’язані з фільмом та з людьми, що створили цей шедевр кіно.

Музей гуцульської магії. Тут ми дізнаємося про легендарного мольфара Нечая, котрий помер у липні 2011 року, а прославився тим, що чи не першим продемонстрував своє уміння на публіці під час першого фестивалю «Червона рута», утримувати ясну сонячну погоду за допомогою магічних ритуалів. З того часу до нього приходило багато людей, які бажали вилікуватися від різних недуг або дізнатися своє майбутнє. Також почуємо і про інших гуцульських магів, гадєрів і ворожбитів, про їхні непересічні вміння і таємниці.

Найцікавіший музей-хата  ТРЕМБІТАРЯ Миколи Ілюка. Тут для нас відкриється чудова панорама на Верховину. Також ми зіграємо на легендарній трембіті. Почуємо цікаві розповіді про життя і побут гуцулів, за їхні звичаї та традиції. Ну ї звичайно пан Микола зіграє нам на різних цікавих музичних інструментах та повеселить цікавими розповідями!
Пізній обід в Колибі. Повернення додому!

Наші переваги:

 • супровід професійним travel-гідом;
 • авторська програма, що передбачає максимум вражень, та комфортний відпочинок;
 • зручне місцепроживання відносно туристичних об’єктів.
 • вечірні факультативні розважальні програми;
 • у нас весела, дружня компанія 🙂

У вартість включено:

 • транспортно-екскурсійне обслуговування;
 • проживання у готелі або котеджі, при 2-ох, 3-ох містному розміщенні;
 • супровід гідом компанії;
 • страхування;
 • гарний настрій 🙂

Додаткові витрати:

 • харчування (60 – сніданок, 90 – обід, 90 – вечеря);
 • вхідні квитки (резиденція Св. Миколая 10/15 грн, музей “Тіні забутих предків” 15/20 грн, музей “Гуцульської магії” 25 грн, музей Іллюка 20/25 грн)
 • факультативні екскурсії.
kartinki__x CCUPs aBWjgI YqmNRI rFbuLWU kosivmuzejnarodnojitvorchostimyhajlastrutinskogo tpyASD ixsOsD
Оберіть місце
Бронювання туру

×