Цікавинки нашого міста

Вартість поїздки: 80 грн (з 1 людини)
Кількість вільних місць: 16
День 1.
 • Театральний майдан та пішохідна вулиця Лесі Українки

Наш маршрут розпочнеться на Театральному майдані. З цього місця добре видно, як розбудувалося місто, як сходять в центр його вулиці, по яких ходили лучани ще задовго до нас. Собор святої Трійці, монастирі, пам’ятник Лесі Українці, театр, луцькі готелі та кав’ярні,  церкви та каплички – вони постали на цьому місці не просто так…
Колишній монастир бернардинів на Градній горі, шашечки Трилінського, пиво Земана, радіо та німе кіно від Кронштейнів, цегла Глікліха, гостинність тринітаріїв  – далеко не весь перелік міських замальовок, які ви почуєте…

 • Історико-культурний заповідник «Старе місто»

Луцьк – місто стародавнє, місто-легенда, місто-острів. Кожен будинок, кожен камінець бруківки приховує в собі таємниці історії, і лише деякі з них місто розповіло своїм мешканцям. Луцьк – це місто-фортеця; місто мирного співіснування церков та монастирів різних віросповідань; мiсто, де переплелися рiзноманiтнi етноси та народи – від вірмен та караїмів до німців та чехів. Майже поруч знаходяться православна Покровська церква i католицький костел, лютеранська кiрха i єврейська синагога, домініканський монастир і Хресто-Воздвиженське братство.
А ще в Старому місті можна побачити будинок родини Косачів та старий ясен, під яким юна Леся написала свій перший вірш «Надія».
Сучасне диво – будинок місцевого скульптора Миколи Голованя. Ось уже більше 30-ти років він, як Гауді, розбудовує свій дім.

 • Замок Любарта

Луцький замок здобув перше місце у Всеукраїнському конкурсі “Сім чудес України: замки, палаци, фортеці” у номінації “Замки”.
Історія мурованого замку нараховує понад 600 років. Раніше на пагорбі у луці Стиру розташовувалась дерев’яна фортеця. У 1340-1384 роках князь Любарт розпочав  будівництво мурованої фортеці. Замок має три високі прямокутні вежі.
Війна, торгівля, ремесла, магдебурське право та князівські закони, національні меншини та релігійні рухи формували міський простір Луцька – мирний, демократичний, толерантний та законослухняний. Переконайтесь у цьому самі.
Окрім того у приміщенні колишнього суду на замковому подвір’ї діє художній музей. У приміщенні колишньої канцелярії створений музей книги. Волинь завжди була включена у загальноєвропейські культурні, релігійні, науково-технічні процеси. І про це теж є місцеві історії та реальні факти.

 • Музей військової техніки

Луцьк має довгу військову, зокрема, авіаційну історію. Активні бойові дії у Луцьку та на Волині відбувались у І та ІІ світових війнах, післявоєнний Луцьк пам’ятає 56-літнє перебування (з 1948 р. по 2004 р.) 806-го полку винищувачів-бомбардувальників, який одним із перших присягнув на вірність незалежній Україні.
Тому відкриття Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки, — єдиного у Західному регіоні України військового музею, що є філіалом Національного військово-історичного музею України, у Луцьку лише підтверджує славне військове минуле нашого краю. Відвідання музею нікого не залишить байдужим – у особливому захваті дітвора і школярі!

 • Зоопарк

Луцький зоопарк – улюблене місце відпочинку і малечі, і дітвори, і їхніх батьків! Ландшафтний парк знаходиться в міському парку відпочинку імені Лесі Українки, зооекспозиція складається з 42 видів фауни. Тут оселилися тигри, леви, ведмеді, апилопа, лами, благородні олені, дикобраз, павичі, лебеді та багато інших тваринок.

 • Мотузковий парк 

Над створенням мотузкового парку працювали справжні професіонали. Різноманітні доріжки та маршрути розраховані і на тих, хто прийшов вперше, і на впевнених користувачів. Смуги перешкод різного рівня складності, свіже повітря, гарний настрій та весела компанія додадуть вам приємних емоцій!

Наші переваги:

 • супровід професійним travel-гідом;
 • авторська програма, що передбачає максимум вражень та комфортний відпочинок;
 • у нас весела, дружня компанія 🙂

У вартість включено:

 • екскурсійне обслуговування;
 • гарний настрій 🙂

Додатково оплачується:

 • вхідні квитки у  замок Любарта, музей військової техніки, зоопарк та мотузковий парк;
Оберіть місце
Бронювання туру

×