Чорногора на долоні

Вартість поїздки: 1350 грн (з 1 людини)
Кількість вільних місць: 16
День 1.

Луцьк – Ворохта – Кривопільський перевал – пол. Веснарка. Пройдемо – 5 км. Набір висоти – 410 м.

05:00 – виїзд з Луцька.

Близько 12 год дня прибуваємо на місце старту, розпаковуємо рюкзаки і починаємо  пішохідну частину програми з одного з найвищих перевалів Українських Карпат. Висота Кривопільського перевалу становить 970 м над рівнем моря, а тому набір висоти у перший день для нас буде невеличкий. Перед початком лісової дороги смакуємо гуцульським сиром й близько 16 год дня піднімаємось на полонину Веснарка, яка й буде місцем нашої ночівлі у перший день. Розкладаємо табір, збираємо дрова, відпочиваємо. Смачно вечеряємо, знайомимось, співаємо пісень та весело проводимо час:)

День 2.

Полонина Веснарка – г. Кострича (1585 м) – пол. Пнівська – г. Кострич (1544 м) – пол. Болота – г. Хедя – пол. Гича. Пройдемо – 11 км.

Краще гір можуть бути лише світанки в горах. Кострича – одне з найкращих місць для зустрічі світанку. Що й робимо зранечку з усіма бажаючими) Після цього неспішно збираємо табір і близько 11 год виходимо на маршрут. Плавний підйом лісом з переходом в полонинку підводить нас до найвищої вершинки хребта – г. Кострича. Фотографуємось й рухаємось далі, повільно скидаючи висоту. Постійно нас супроводжує вид на всю Чорногору. Після обіду приходимо до місця ночівлі й ставимо табір. Чілимо і граємо в ігри, насолоджуємось краєвидом долини Чорного Черемоша.

День 3.

Полонина Гича – с. Красник. Пройдемо – 3 км. Скинемо – 480 м.

Третього дня у нас знову є можливість спостерігати схід сонця. Тому, хто проспав напередодні – обов’язково робимо це сьогодні. Снідаємо з видом на столицю Гуцулії – м. Верховину. Смакуємо чай з карпатських трав й починаємо збір табору. Доволі крутеньким спуском йдемо до села Красник, тому трекінгові палки тут допоможуть. За згодою групи й повноводною погодою сплавляємось річкою Чорний Черемош й отримуємо крутий заряд емоцій! Після того ситно обідаємо й вирушаємо додому, обмінюючись фото й враженнями в дорозі;)

15:00 – виїзд додому.
23:00 – повернення в Луцьк.

 

Чорногора на долоні – легкий похід на панорамний хребет Кострича з рафтингом на Чорному Черемоші у третій день.

Маршрут: Луцьк – Ворохта – Кривопільський перевал – полонина Веснарка – г. Кострича (1585 м) – полонина Болота – село Красник – Луцьк

Кілометраж: 20 км.

Складність: легка (новачки з задоволенням справляться, похід чудово підійде для батьків з дітками).

Тривалість: 3 дні.

З Костричі відкриваються запаморочливі краєвиди Говерли і братів її менших, адже хребти розташовані паралельно один одному, і саме тут – одна з найкращих локацій для милування природою. Поспіваємо під гітару, скуштуємо похідної кухні, наробимо аватарок, зустрінемо світанок, побалакаємо за вогнищем, почілимо в гамаку під захід сонця та ще багацько-багацько хороших справ зробимо разом) Описувати можна довго й гарно, та все ж краще один раз побачити, ніж сто разів почути чи прочитати, тому не втрачайте такий шанс!

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

 • повноцінне харчування (окрім сніданку першого й вечері другого днів);
 • супровід гіда-провідника;
 • групова аптечка;
 • кухонне обладнання і пальник.
 • фотосупровід;
 • сертифікат проходження маршруту;
 • консультації й допомога при підготовці до туру;
 • незабутні враження й приємні сюрпризи.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

 • особисте спорядження (рюкзак, карімат, місце в наметі – все можна взяти в оренду, щоб Вас це не зупиняло, з цього приводу теж пишіть, допоможемо);
 • рафтинг (350 грн/ос.);
 • харчування поза програмою;
 • проїзд у дві сторони (вирішується й узгоджується з групою за декілька днів до старту).

ВАЖЛИВО!

🔵 Це прекрасна можливість для новачків. Для більш досвідчених – чудова нагода по-справжньому відпочити в горах.

🔵 З собою рекомендуємо мати близько 500 грн, на рафтинг та харчування поза програмою.

🔵 З орендою спорядження й ретельною підготовкою до походу з радістю допоможемо. Лише напишіть, з чим потрібна допомога. Зі списком необхідних речей можете ознайомитися, перейшовши за посиланням.

🔵 Гід-інструктор може вносити зміни в маршрут на свій розсуд в залежності від погодних умов, фізичного стану учасників та інших факторів. Рішення інструктора обговоренню не підлягають.

🔵 Доїзд у дві сторони можливий організованим автотранспортом або укрзалізницею в разі відновлення її руху. Якщо ви маєте автомобіль і маєте можливість ним поїхати, розкинувши витрати на пальне з іншими туристами, обов’язково повідомте нам про це!

🔵 Для підтвердження участі в поході необхідно внести передоплату в сумі 500 грн.

Дочитали?) Тепер бронюйте бажане місце на крутезну мандрівку😊
Дзвоніть за телефоном 0957219993 або ж пишіть нам у соцмережі:)

Оберіть місце
Бронювання туру

×